Archiv článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 50 z celkem 448 článků.

ŽENY MAJÍ STAV PLAY-OFF 1:1 NA ZÁPASY

O víkendu se odehrálo 1. kolo play-off 1. ligy žen, ve kterém jsme se utkali s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, které je vyrovnané na zápasy, když oba zápasy skončily po 60 minutých vyrovnaným výsledkem, o postupujícím rozhodne 3. utkání v Křenovicích.

MUŽI PROHRÁVAJÍ 2:0 NA ZÁPASY, KDYŽ SE NEPODAŘILA PRVNÍ POLOVINA UTKÁNÍ

V sobotu se odehrálo 2. utkání play-down Národní ligy východ, ve kterém hraje náš tým proti TJ Slovan Havířov. Náš tým chtěl doma vyrovnat sérii na 1:1. avšak po špatném výkonu v první polovině zápasu 0:4 se již nepodařilo nepříznivý stav otočit a zvítězit. Ve zlepšené 3. třetině se podařilo zápas zdramatizovat a skončil 5:7.

PŘÍPRAVKY BLACK, WHITE A GREEN SE PŘEDSTAVILY NA OČOVSKÉ V HODONÍNĚ

Odpoledního turnaje v sobotu 24.2. se účastnily všechny naše týmy přípravek. Novinkou bylo zapojení nových trenérských tváří Lenky Seďové a Soni Přibylové k týmu přípravek white a black, kde ve spolupráci se stálými trenéry vdechly nový impuls do svěřených týmů

STARTUJE PLAY-OFF 1. LIGY ŽEN

Již tento víkend odstartuje 1. kolo play-off druhé nejvyšší ligy žen. Náš tým se utká s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S, se kterým se utkal v předposledním kole základní části v minulém víkendu. Startujeme domácím zápasem v sobotu od 15 hodin v Křenovicích a v neděli na palubovce soupeřek.

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN NA DOMÁCÍM TURNAJI V BLUČINĚ

Na námi pořádaný turnaj do Blučiny jsme přijeli v netradičním složení, protože v týmu převládala marodka, a tak se na soupisce objevila nová jména hráčů, kteří si odbyli debut a poprvé okusili formát hry 5 na 5.

MUŽI ZAČALI BOJ O ZÁCHRANU PROHROU NA NÁJEZDY

V neděli odpoledne byl zahájena série mužů o záchranu v Národní lize. V Havířově se utkali s domácím Slovanem. V divokém a vyrovnaném zápase rozhodovaly detaily. Domácí srovnali před koncem utkání a rozhodli v nájezdech o svém prvním bodu po výhře 6:5.

ŽENY ZTRATILY ZÁPAS S KUTNOU HOROU VE DRUHÉ TŘETINĚ

V neděli se odehrálo poslední kolo základní části 1. ligy žen, ve kterém čekal náš tým žen venkovní zápas v Kutné Hoře. Domácí tým byl favorit, protože se nacházel na druhém místě tabulky. Domácí tým si zápas pohlídal a vyhrál 4:2, o čemž rozhodl hlavně ve druhé třetině.

ŽENÁM VEDENÍ 3:0 NA VÍTĚZSTVÍ VE SVĚTLÉ NESTAČILO

V sobotu se náš tým žen představil v půdě Sklo Bohemia Světlá n/S. V rámci 23. kola 1. ligy žen se očekával vyrovnaný zápas sousedů v tabulce. Náš tým se rychle ujal vedení, avšak nakonec soupeř otočil vývoj a zvítězil 10:7.