Již několikátým rokem běží v Šitbořících pravidelné tréninky florbalu, které vede se svým trenérským týmem Marie Kaňová.
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators Klobouky | 0 | |
2 | Andone SK Jihlava | 0 | |
3 | FBC DESTILA SLAVKOV | 0 | |
4 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 0 | |
5 | FBC VHST Kutná Hora | 0 | |
6 | FTC Vysoké Mýto | 0 | |
7 | Florbal Jindřichův Hradec | 0 | |
8 | Hornets Brno ZŠ Horní | 0 | |
9 | Sklo Bohemia Světlá n/S | 0 | |
10 | Spartak Pelhřimov | 0 | |
11 | TJ Hodonice | 0 | |
12 | TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators U19 | 0 | |
2 | Bulldogs Brno B | 0 | |
3 | FBC GEPARDI BRNO | 0 | |
4 | FBK Atlas Blansko | 0 | |
5 | FbC Panthers Pohořelice | 0 | |
6 | Hornets Brno ZŠ Horní | 0 | |
7 | K1 Florbal Židenice U19 | 0 | |
8 | PANTHERS OTROKOVICE | 0 | |
9 | SFK Kozel Kroměříž | 0 | |
10 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 0 | |
11 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 0 | |
12 | TROOPERS | 0 | |
13 | ŠSK Očovská Hodonín | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators U21 FATR Dubňany C | 0 | |
2 | Bulldogs Brno B | 0 | |
3 | FbC Panthers Pohořelice | 0 | |
4 | Florbal Kuřim | 0 | |
5 | Hornets Brno ZŠ Horní B | 0 | |
6 | Orel Dolní Bojanovice + Břeclav | 0 | |
7 | SHOOTERS BETA | 0 | |
8 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 0 | |
9 | TJ SOKOL LETOVICE | 0 | |
10 | TROOPERS C | 0 | |
11 | ŠSK Očovská Hodonín | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators Šitbořice | 0 | |
2 | EAV SK Jihlava | 0 | |
3 | FBC VHST Kutná Hora | 0 | |
4 | FbK Horní Suchá | 0 | |
5 | FbK TJ Svitavy | 0 | |
6 | IBK Hradec Králové | 0 | |
7 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 0 | |
8 | Sklo Bohemia Světlá n/S | 0 | |
9 | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 0 | |
10 | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 0 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Aligators U17 | 0 | |
2 | Bulldogs Brno Black | 0 | |
3 | F.A.T.R. Dubňany | 0 | |
4 | FBC Dragons | 0 | |
5 | FBC GEPARDI BRNO | 0 | |
6 | FBC SLOVÁCKO | 0 | |
7 | FBK Atlas Blansko | 0 | |
8 | FBO Orel Boskovice | 0 | |
9 | FBŠ Hattrick Brno B | 0 | |
10 | Florbal Vsetín | 0 | |
11 | Hornets Brno ZŠ Horní | 0 | |
12 | K1 Florbal Židenice U17 | 0 | |
13 | SFK Kozel Kroměříž | 0 | |
14 | Sokol Brno I EMKOCase GulliversB | 0 | |
15 | T.J. Sokol Břeclav | 0 | |
16 | ŠSK Očovská Hodonín | 0 |