Kontaktní osoby

JosefKopeček

Šéftrenér mládeže a manažer pro školy

8_20220823_180631.png

Jaroslav Ondra

Šéftrenér mládeže fotbalu

9_20220823_180611.png

MilanVeselý

Provozní manažer

3_20230605_152859.jpg
47_20230201_112058.png

INFORMACE

Staň se i ty ALIGÁTOREM! Hledáte pro své děti sportovní organizace, která je naučí všestrannosti? Kde najdou skvělou partu a naučí se smyslu fair play? A nebo je prostě baví pohybovat se, a chtějí si zahrát i skutečné sportovní zápasy? Není nic snazšího, než si sportování vyzkoušet u Aligátorů a pod dohledem kvalifikovaných trenérů!

54_20220721_113408.png

Proč Aligators?

Jsme jeden z největších florbalových oddílů v Jihomoravském kraji, který byl založen v roce 1997. Od roku 2022 změnila organizace filozofii. K florbalu se postupně přidají fotbal, stolní tenis, tradiční karate, atletika a gymnastika. Podstatou změny je, aby v organizaci fungovaly 2 hlavní kolektivní sporty (florbal a fotbal), které budou ke komplexnímu rozvoji hráčů a hráček využívat v tréninku individuální sporty (karate, atletika a gymnastika). Celoročně nabíráme do našich řad nové sportovce do chlapeckých, dívčích i smíšených družstev. Kromě florbalových tréninků organizujeme také další aktivity, mezi které patří příměstské tábory, soustředění, Aligators day na konci sezóny a mnoho dalšího.

Proč florbal?

Florbal je zábava, dobrodružství i radost. Členská základna registrovaných florbalistů pomalu šplhá ke 100 000 lidí. Již dávno se jedná o druhý nejpopulárnější sport, hned po fotbale. Prostředí florbalových soutěží nabízí kolektivní souhru, touhu si pomáhat a v jiných sportech málo vídané přátelství. Proto je florbal pro ty, kteří tomu jednou propadnou, neodmyslitelnou součástí celého sportovního života. Sport, kamarádství a klubová soudržnost pomáhají mladým sportovcům v jejich společenském vývoji – pro nás rozvoj jednotlivců nekončí tréninkem, tréninkem pro nás vše začíná!


Proč fotbal?

Fotbal je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.


Jak úspěšně dokončit vstup do sportovní organizace Aligators?

  1. Vyplňte a odešlete níže uvedený kontaktní formulář
  2. Na e-mail Vám zašleme informace o odpovídajícím týmu a trénincích
  3. Dle uvedených pokynů přijdete na svůj první trénink.
Kontaktní formulář

Důležité informace pro nové hráče a hráčky naleznete na stránce VÍTEJ V ALIGATORS – TVOJE PRVNÍ KROKY.


U NÁS MÁŠ PRVNÍ MĚSÍC ZADARMO!

Pošli nám nezávaznou přihlášku a my se ti do několika dnů ozveme s podrobnostmi. Stačí, když nám do zprávy uvedeš, kolik ti je let, zdali jsi kluk nebo holka a jestli už jsi nějaký sport dělal, či děláš nebo to bude tvoje první zkušenost. Pokud máš i jiné dotazy, určitě nám napiš, chceme být ve všem nápomocní. Nenašel jsi zde, co jsi hledal? Chceš se rovnou přihlásit na první trénink? Nebo tě zajímá úplně něco jiného, ale stále se to týká florbalu? Neboj se nám napsat.