GulliversAligators
2:1(2:0,0:0,0:1)
ne 30. 10. 2022 17:00 @ VUT CESA Brno 1, 1. liga mužů, 11. kolo

GULLIVERS OVLÁDLI VYROVNANÉ UTKÁNÍ

Po pátečním utkání s Kladnem na muže čekal boj s brněnskými Gullivers. Utkání bylo velmi vyrovnané a i přes tlak na konci utkání muži soupeři podlehli 1:2.

Domácí Gullivers vstoupili do utkání lépe, když po úvodní pasáži, kdy měli míček pod kontrolou, dokázali ve 4. minutě vstřelit první branku. Boček nachystal míček Suchomelovi před odkrytou branku a ten se nemýlil. Po vstřelené brance se utkání uklidnilo, a to až do 17. minuty, kdy padla další branka. Bohužel ji vstřelili opět Gullivers.

Během druhé třetiny se oba týmy dostaly do několika šancí, ale skvělé výkony golmanů Rychlého a Krupy znamenaly, že se skóre nezměnilo.

Ve třetí třetině se naši muži dostávali do častých příležitostí, ale skvělý Krupa držel Gullivers ve dvoubrankovém vedení. V 53. minutě Viktor Kejík využil přihrávky Dominika Krále a konečně prolomil smůlu mužů. Našim mužům byla nabídnuta přesilová hra ke konci utkání, kterou bohužel nevyužili. I přes nápor na obranu Gullivers ke konci utkání se mužům nepodařilo vstřelit další branku a podlehli tak domácím 1:2.