AligatorsStart98
4:6(3:1,0:2,1:3)
so 4. 3. 2023 17:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 2. kolo

MUŽE ČEKÁ BITVA O VYROVNÁNÍ SÉRIE

Mužům se první utkání série příliš nepovedlo, když v Praze nestačili na domací poměrem 3:7. Nyní však série zavítá na domácí půdu do Křenovické sportovní haly a muži se budou snažit sérii vyrovnat. Podaří se jim to před domácím publikem?

Muže čeká další tuhá bitva. Již po 4 se v letošní sezóně utkají s pražským Startem98. Obě utkání na domácí půdě soupeře muži prohráli poměrně "jasně" s celkovým poměrem 8:18. Avšak na domácí půdě jsou muži silnější. Vzájemné utkání v rámci 17. kola muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli bohužel šťastnější soupeři, ale i tak to značí jistotu mužů na domácí půdě.
Soupeř je silně provázaný se superligovým Chodovem, neboť 7 hráčů z aktuální soupisky soupeře je také členy zmíněného týmu.
Další zajímavostí je úspěšnost Startu98 na půdě svých soupeřů. Z 26 utkání základní části se Startu podařilo zvítězit pouze 3x.

Když se podíváme na lídry obou celkou, tak není pochyb, že na domácí straně se jedná o Pavla Zbořila, který má na kontě 35 bodů (26+9). Soupeřovu útočnou sílu táhne Martin Fenik, který zaznamenal 20 branek a přidal k tomu 13 přesných přihrávek.

Brankovišti Startu98 dlouhodobě dominuje jedna z Chodovských akvizic, Karel Hodík. Během odchytaných 640 minut disponuje velmi povedenou, 85 % úspěšností zákroků. V brance našich mužů dostává největší prostor Michal Prokeš, který má úspěšnost lehce na 76%.