Start98Aligators
4:2(0:0,3:1,1:1)
so 25. 3. 2023 20:00 @ SH Jižní Město, 1. liga mužů, 5. kolo

MUŽE ČEKÁ NEJTĚŽŠÍ UTKÁNÍ SEZÓNY

Ze 4 utkání play-down série se mužům podařilo získat pouze jedno vítězství a to znamená jediné. Soupeř má na dosah záchranu v soutěži a muži nesmí zaváhat. 5. utkání se odehraje již tuto sobotu ve sportovní hale Jižní Město a to od 20 hodin.

3:7 , 4:6 , 5:1 , 3:4. To jsou výsledky předchozích utkání Aligátorů v sérii se Starem98. Nyní je čeká těžký úkol. Nesmí prohrát, jestli chtějí setrvat v soutěži.

Můžeme očekávat tvrdý a důrazný florbal, nyní umocněný skutečností, že se může jednat o poslední utkání sezóny. Muži se v bojích o záchranu spoléhají na dvě osobnosti ze svých řad. Pavla Zbořila a Patrika Rychlého. Pavel si připsal v této sérii již 5 branek a je ofenzivním lídrem. Na opačné straně hřiště, tedy v brankovišti, dominuje Patrik Rychlý, který má nejvyšší úspěšnost zákroků (84,93%) i počet odchytaných minut (180 minut) ze všech brankářů hrajících o záchranu.

Není to však jen Patrik Rychlý, který dominuje ve svém brankovišti. Karel Pergler z týmu soupeře má jen o 0,5% horší úspěšnost zákroků a odchytal stejný počet utkání. Soupeř nedisponuje dominantním střelce neboť lídrů má hned několik. Patří mezi ně Viktor Chaloupka, Martin Fenik či Matěj Duda. Rozdílovým faktorem na straně soupeře, je úspěšnost her v početní převaze, která aktuálně činí 50%.

Podaří se mužům v Praze opět zvítězit a vrátit tak sérii zpět do Křenovic?