AligatorsÚstí
2:5(1:2,0:3,1:0)
so 12. 11. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 13. kolo

MUŽI DOMA PODLEHLI ÚSTÍ

Muži se po dvou kolech vrátili na domácí palubovku soubojem proti druhému celku ligy Florbalu Ústí. Muži zaznamenali lepší vstup do utkání, bohužel pak si nechali soupeře odskočit a nakonec mu podlehli 2:5.

Utkání bylo od prvním momentů ve velkém nasazení. V 9. minutě byla mužům nabídnuta standartní situace ze zajímavé pozice, kterou se jim podařilo využít. Lorenc posunul míček na Jakuba Gremmela a ten se přesnou ranou k tyčce nemýlil a otevřel gólový účet utkání. Poté však začali přicházet nepřesnosti a soupeř se začínál dostávat do větších šancí. V 16. minutě se po levé straně protáhl Martin Horn a přesnou střelou nad rameno Prokeše vyrovnal na 1:1. Bohužel toto skóre do pauzy nevydrželo, když 21 sekund před sirénou využil přesilovou hru Vojtěch Esterka, po krásné kombinaci a přihrávce od Filipa Šedivého.

Muži celý zbytek utkání tahali za kratší konec. Když už se dostali do šancí, nedokázali je využít. Naopak soupeř ukazoval, proč se nachází na druhé příčce tabulky. Ve 37. minutě to bylo již 1:5.

Lukáš Gregr po přihrávce Pavla Zbořila upravoval v 53. minutě na konečných 2:5.