AligatorsŠtíři
2:4(1:0,1:3,0:1)
so 14. 1. 2023 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 21. kolo

MUŽI I PŘES TVRDÝ BOJ NA BODY NEDOSÁHLI

Utkání 21. kola 1. ligy mužů přineslo v Křenovické sportovní hale tvrdý boj od prvních minut. Bohužel soupeř vyšel z tohoto souboje lépe, když si pohlídal konec utkání a zvítězil 4:2.

Muži vstupovali do utkání s Českými Budějovice s vidinou důležitých bodů. Již od prvního momentu bylo utkání ve vysokém tempu, hrálo se tvrdě a do 5. Minuty bez větších šancí. Mužům se poté podařilo dotlačit soupeře k chybě, které v 7. Minutě využil Tomáš Jedlička, když pro něj vybojoval balónek Mikuláš Svoboda. Do konce první třetiny se pokračoval ve vysokém tempu a zápasu vládly obrany.

Druhá třetina narozdíl od té první byla gólovými hody. Ve 24. Minutě nejprve za hosty srovnal Petr Žáček a za naše muže poté Viktor Kejík, který se prosadil po standartní situaci v blízkosti branky. Do konce druhé třetiny padly další dvě branky, bohužel obě z holí soupeře.

V posledním dějství muži dělali, co mohli, aby se na soupeře dotáhli. Bohužel obrana Štírů byla prakticky bez chyb a nedovolila Aligátorům zadělat na drama. V 58. Minutě potvrdil vítězství Štírů Jiří Koklar.

Aligators Klobouky - FBC Štíři Č. Budějovice 2:4
branky: 7. Tomáš Jedlička, 24. Viktor Kejík - 24. Petr Žáček, 28. Petr Žáček, 38. Tomáš Brožek, 58. Jiří Koklar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Prokeš 16 - Martin Hanousek 18; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:1