KanonýřiAligators
5:3(1:0,3:1,1:2)
so 21. 1. 2023 18:30 @ SH BIOS Kladno, 1. liga mužů, 22. kolo

MUŽI NEDOSÁHLI V KLADNĚ NA BODY

Muži za svým 22. utkáním v rámci 1. ligy mužů vycestovali až do dalekého Kladna. Ve druhé třetině šel soupeř do trháku. Ve třetí třetině měli navrh muži, ale podařilo se jim pouze upravit náskok soupeře na konečných 3:5.

První třetina toho divákům v Kladenské BIOS hale moc nenabídla. Z důležitých momentu se hodí vypíchanout pouze branku hostí z hole Marka Veselého, který poslal domácí do vedení ve 14. minutě.

Druhá třetina byla pro diváky atraktivnější, bohužel radostněji na tom byly domácí. Nejprve se ve 30. minutě prosadil Filip Ullmann z trestného střílení poté, co Jakub Gremmel zahrál vysokou holí v brankové situaci. O minutu později vrátil naději mužům Mikuláš Svoboda, který se trefil po přihrávek Viktora Kejíka. Bohužel soupeř to tak nechtěl nechat. Po 41. vteřinách vrátil domácím dvoubrankové vedení Tomáš Chroust a ve 34. minutě navýšil na 4:1 Jakub Bohuslávek.

I na počátku třetí třetiny byli aktivnější domácí. Tato aktivita vedla k navýšení náskoku na 4 branky, po brance Jana Karla Matějky. Už to vypadalo, že je konec, ale muži neřekli poslední slovo. V 53. minutě snížil Viktor Kejík po pěkné akci s Romanem Svobodou. 4 minuty před koncem využil přesilovou hru navrátilec do sestavy, Ondřej Frank. Muži měli ještě jednu velkou šanci, která bohužel zůstala nevyužita a muži tak podlehli Kladnu na jejich půdě 5:3.