LetkaAligators
8:4(4:0,1:2,3:2)
so 26. 11. 2022 17:00 @ TJ Slavia Malé Hoštice, 1. liga mužů, 16. kolo

MUŽI NEPOTVRDILI POHÁROVÉ VÍTĚZSTVÍ PROTI STEJNÉMU SOUPEŘI

Ve středu muži dominantním výkonem sestřelili Letku na domací půdě v rámci poháru. V sobotu se karty obrátily a Letka ubránila své hřiště. Muži po prohře 4:8 nepřidali důležité body.

Ve středu se muži utkali s Letkou v rámci osmifinále poháru Českého florbalu. Letka přijela s mladším týmem než obvykle a bylo to znát. Jejich třetí lajna se nedostávala do příležitostí a naopak pouštela muže do lepších šancí. Muži sebejistým výkonem kráčeli vstříc vítězství. Po výhře 6:4 postoupili do čtvrtfinále poháru, kde vyzvou superligovou elitu, 1. SC Tempish Vítkovice.

V sobotu se utkali se stejným soupeřem, tentokrát v rámci 1. ligy. Muži do sobotního utkání nevstoupili vůbec dobře neboť inkasovali 4x již během prvních 20 minut. Muži se dokázali prosadit až v 31. minutě zásluhou Pavla Zbořila. Ve 38. minutě se prosadil Mikuláš Svoboda, po asistenci Tomáše Jedličky. Bude zajímavé sledovat Mikuláše Svobodu v dalších utkání, a to protože se Mikuláš začíná pravidelně prosazovat a je platným článkem kádru.

V počátku třetí třetiny muži sahali po vyrovnaní, když se jim podařilo vstřelit dvě branky v rozmezí minuty. Nejprve se prosadil Matyáš Zouhar a poté Tomáše Jedlička. Bohužel k ničemu dalšímu soupeř muže nepustil a po dalších třech brankách ovládl domácí utkání 8:4.