so 1. 10. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 6. kolo

MUŽI NESTAČILI V DERBY NA BULDOKY

Muži Aligators se nadále výsledkově trápí. K bodovému zisku proti Bulldogs Brno nestačil ani vstřelený hattrick kapitána Pavla Zbořila.

Aligators Klobouky - Bulldogs Brno 4:9 (1:2, 1:4, 2:3)

V první třetině viděli diváci svižnou hru se šancemi na obou stranách. První branku vstřelili domácí Pavel Zbořil po asistenci Lukáše Gregra. Soupeř vyrovnal po 31 vteřinách z hokejky Lukáše Mráze. V 16. minutě se v utkání ujali vedení hosté z Brna. Filip Sedmera krásně zakončil akci Josefa Žižky. Stavem 1:2 skončila i první třetina.

Druhá třetina se domácí domácímu Aligators vůbec nepovedla. Brněnští Bulldogs vstřelili 4 branky za sebou a v 13. minutě byl dokonce počet střel 2:13. V 38. minutě zápasu se opět ukázal Pavel Zbořil, který snížil na 2:6.

Poslední část zahájili domácí přesilovou hrou, kterou ve 22. vteřině využil Pavel Zbořil po nahrávce Jakuba Gremmela. I hosté využili ve 43. minutě nabidnutou přesilovkou po vyloučení Vojtěcha Kužely. Hosté se nadále tlačili do útoku a narozdíl od domácích, využívali i své šance. Branky Filipa Sedmera a Jana Černovického nedělili ani 3 minuty. V 50. minutě se konečně dokázali prosadit i Aligators, když Matyáš Zouhar zakončil přesně svou střelu. Nahrával mu Adam Klimeš. Do konce zápasu zbývalo ještě více než 10 minut, ale kromě vyloučení, již diváci žádnou branku neviděli.

branky: 14. Pavel Zbořil, 38. Pavel Zbořil, 41. Pavel Zbořil, 50. Matyáš Zouhar - 15. Lukáš Mráz, 17. Filip Sedmera, 23. Filip Sedmera, 25. Miroslav Kladivo, 31. Josef Žižka, 32. Lukáš Mráz, 43. Lukáš Kvapil, 47. Filip Sedmera, 49. Jan Černovický; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Michal Prokeš 28 - Jakub Haltmar 24;