AligatorsGullivers
5:4(2:1,0:1,3:2)
so 28. 1. 2023 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 23. kolo

MUŽI PŘEKVAPILI GULLIVERS A BEROU 3 BODY

Ve 23. kole 1. ligy mužů vyzvali naši muži brněnské Gullivers. Jak už to bývá zvykem, šlo o tvrdý a náročný zápas, který však muži dotáhli do vítězného konce. Po výhře 5:4 si připisují 3 body.

Muži vstoupili do utkání lépe než jejich soupeř. V osmé minutě se prosadil po krásné individuální akci Filip Konstant, který vzal míček u své branky, prošel celé hřiště a zakončil výlet přesnou střelou na zadní tyč. Po necelých dvou minutách zvyšoval náskok mužů Mikuláš Svoboda, když ho vybídl svou přihrávkou Jakub Juračka. Soupeři se podařilo snížit přesnou střelou Martina Kadlece, který využil přesilovou hru na sklonku 1. třetiny.

Druhá třetina byla gólově chudší a bohužel se zvládli prosadit pouze hosté. Ve 34. Minutě srovnali stav utkání, po brance Patrika Fabiána, který dostal přesnou přihrávku přes celou šíři hřiště od Adama Bouška.

Na počátku posledního dějství šikovně tečoval nahození Františka Chmely Mikuláš Svoboda a muži šli opět do vedení. Vedení mužům vydrželo bohužel jen 2 minuty, než se prosadil Jakub Matula a bylo srovnáno. Ale tento stav opět dlouho nevydržel. Hosté chybovali v rozehrávce a jejich chyby nekompromisně využil Matyáš Zouhar. Na 5:3 muži odskočil v 50. minutě, když se ze standartní situace prosadil nejlepší střelec týmu, Pavel Zbořil. Hostům už se podařilo “jen” upravit skóre na konečných 5:4