ButchisAligators
8:4(3:2,4:0,1:2)
so 3. 9. 2022 20:00 @ SH VŠE, 1. liga mužů, 1. kolo

MUŽI PROHRÁLI S BUTCHIS PO ŠPATNÉ 2. TŘETINĚ

V úvodním zápase 1. ligy mužů jsme ze hřiště pražského BUTCHIS body nepřivezli. Sice jsme se na úvod dostali do vedení, ale po špatné druhé třetiny, zůstali všechny body v Praze. O výsledku rozhodly i 3 inkasované góly v naší početní výhodě.

BUTCHIS - Aligators Klobouky 8:4 (3:2,4:0,1:2)

Zápas se od úvodního vhazování hrál ve vysokém tempu. Soupeř měl na začátku několik šancí, avšak první branku po tečované střele dal Pavel Zbořil po asistenci Lukáše Gregra. Soupeř odpověděl 2 branky, když obě byly po krásné kombinaci. Druhá byla 1. ze 3 inkasovaných branek v naší přesilové hře. Do konce třetiny se nejprve hosté prosadili, avšak před koncem úvodní části snížil náš tým po střele z otočky Mikuláše Svobody po asistenci dlouhým výhozem brankáře Patrika Rychlého.

Ve druhé třetině se radovali ze vstřelených branek pouze hosté. Když už v 36. minutě si náš tým vybojoval přesilovou hru, tak Butchis dalo 2. branku v oslabení. Střely podle statistiky byly 14:10 pro domácí a převaha byla vidět i na hřišti.

Poslední třetina začala ubráněným oslabením po vyloučení Mikuláše Svobody. V 50. minutě jsme zaznamenali snížení po brance Martina Dlouhého, kterému asistoval František Chmela. V 57. minutě podruhé zafungovala spolupráce Pavel Zbořil a Lukáš Gregr, když prvně jmenovaný v přesilové hře, svou druhou brankou v zápase, snížil již na 4:7. Hosté ještě vstřelili v poslední minutě po prázdné branky, když náš tým hrát 6 na 4 po vyloučení hráče soupeře za sekání.

Další zápas čeká tým již ve středu, když na domácí půdě přivítá florbalisti ze Znojma.

branky: 8. Tomáš Vondruška, 10. Jakub Černý, 15. Jakub Švelbl, 31. Erik Papež, 34. Jakub Pecha, 37. Erik Papež, 39. Jakub Černý, 60. Jan Wald - 7. Pavel Zbořil, 16. Mikuláš Svoboda, 50. Martin Dlouhý, 57. Pavel Zbořil; rozhodčí: Tomáš Novák - Michal Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 35 - Patrik Rychlý 35; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:2;