AligatorsSlovan
5:7(0:2,2:3,3:2)
so 2. 3. 2024 18:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 2. kolo

MUŽI PROHRÁVAJÍ 2:0 NA ZÁPASY, KDYŽ SE NEPODAŘILA PRVNÍ POLOVINA UTKÁNÍ

V sobotu se odehrálo 2. utkání play-down Národní ligy východ, ve kterém hraje náš tým proti TJ Slovan Havířov. Náš tým chtěl doma vyrovnat sérii na 1:1. avšak po špatném výkonu v první polovině zápasu 0:4 se již nepodařilo nepříznivý stav otočit a zvítězit. Ve zlepšené 3. třetině se podařilo zápas zdramatizovat a skončil 5:7.

V úvodu první třetiny jsme měli několik vyložených šancí, které zlikvidoval hostující brankář Sikora. Od 12. minuty se hra vyrovnala a soupeř se 2 brankami ujal vedení.

Neuběhly ani 2 minuty utkání a hosté zvýšili na 3:0. V polovině zápasu byl stav již 4:0 pro Havířov, když využil přesilovou hru 3 vteřiny před koncem. První branku našeho týmu vstřelil v čase 31:08 Jakub Hladký. Po minutě si bohužel hosté vzali 4 brankové vedení nazpět. Druhou naši branku vstřelil v 39. minutě Tomáš Líznar po krásné střele z „mezikruží“.

Dnes to byly dvě třetiny zmaru, chaosu a nekvality z naší strany.
Marek Heča, asistent trenéra mužů Aligators Klobouky

Ve poslední části došlo k několika změnám v naší sestavě a ve 47. minutě byl rozdíl 1 branka. Nejprve se prosadil junior Adam Doupovec po krásné přihrávce od Tomáše Jedličky a pak Tomáš Líznar našel Pavla Zbořila. Už to vypadalo na vyrovnání, místo toho přišly chyby v domácí obraně a další 2 branky soupeře. V 56. minutě vykřesal naději svou druhou brankou Pavel Zbořil, avšak další branka již nepadla a náš tým po prohře 5:7 pojede se stavem 0:2 na zápasy.

Aligators Klobouky - TJ Slovan Havířov 5:7
branky: 32. Jakub Hladký, 39. Tomáš Líznar, 44. Adam Doupovec, 47. Pavel Zbořil, 56. Pavel Zbořil - 16. František Kyc, 19. Kryštof Fusek, 22. Jakub Molin, 29. Dominik Vinárek, 33. František Kyc, 52. Šimon Soukup, 55. Šimon Soukup; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 10 - Ivo Sikora 13; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:2