ŠtířiAligators
3:5(1:0,1:2,1:3)
ne 23. 10. 2022 17:00 @ SH České Budějovice, 1. liga mužů, 9. kolo

MUŽI PROLOMILI SÉRII PROHER

V nedělní podvečer muži vyrazili bojovat o cenné body do tabulky do Českých Budějovic. Koncentrovaný výkon a velmi povedený večer Matyáše Zouhara (2+2) znamenají výhru 5:3 a prolomení série proher.

V nedělní podvečer muži vyrazili bojovat o cenné body do tabulky do Českých Budějovic.

Vstup do zápasu se lépe povedl soupeři, který zásluhou Dominika Vlčka od 6. minuty vedl. Oba týmy měly poté v první třetině několik šancí, ale žádná nám branku nepřinesla. V počátku třetiny druhé však udeřili naši muži, a to dokonce dvakrát. Dvě branky v rozmezí 48 vteřin z hole Matyáše Zouhara a Pavla Zbořila znamenali obrat na 2:1. Do konce druhé třetiny zvládl soupeř skóre srovnat a bylo tak jasné, že zápas bude velmi vyrovnaný.

V 88. vteřině 3. třetiny se prosadil Ondřej Lorenc a muži šli opět do vedení. Za 3 minuty se k němu přidal opět Matyáš Zouhar a už to bylo o dvě branky. Soupeř zvládl poměrně rychle zareagovat, ale bylo to to poslední, co zvládl. V 58. minutě upravoval na konečných 5:3 Lukáš Gregr.

Utkání ovládl Matyáš Zouhar, který zaznamenal 2 branky a 2 asistence.

FBC Štíři Č. Budějovice - Aligators Klobouky 3:5
branky:
6. Dominik Vlček, 32. Matyáš Sirotek, 48. Lukáš Froněk - 23. Matyáš Zouhar, 24. Pavel Zbořil, 42. Ondřej Lorenc, 46. Matyáš Zouhar, 58. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Martin Hanousek 24 - Patrik Rychlý 41; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3;