BulldogsAligators
7:4(2:0,2:1,3:3)
ne 11. 12. 2022 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), 1. liga mužů, 18. kolo

MUŽI S BULDOKY NA BODY NEDOSÁHLI

Muže čekalo 18. kolo 1. ligy mužů proti Bulldogs Brno. Po nepovedeném vstupu do utkání a zlepšené třetí třetině muži podlehli soupeři 4:7.

V neděli čekal muže brněnský soupeř Bulldogs.
Utkání bylo z počátku opatrné. První významný moment se udál ve 13. minutě, kdy naši muši nabídli soupeři přesilovou hru po vyloučení Pavla Zbořila. Soupeř tuto nabídku využil a o minutu později šel do vedení. V 16. minutě Matyáš Němec zvyšoval na 0:2. Ke konci první třetiny byl vyloučen Tomáš Jedlička. Bulldogs tuto přesilovou hru v první třetině nevyužili. Bohužel jim stačil zbytek přesilové hry ve třetině druhé a Matyáš Němec zvyšoval už na 0:3.
Mužům se podařilo snížit v minutě 25. po samostatné akci Matyáše Zouhara. Jakub Vítek z Bulldogs vrátil soupeři klid, když po 30 sekundách zvýšil na rozdíl 3 branek.
Ve třetí třetině muži sahali po vyrovnaní, když se ve 43. minutě prosadil Viktor Kejík a o 20 sekund později i Pavel Zbořil. K neštěstí mužů se soupeři vždy po inkasované brance podařilo branku vstřelit a teď tomu nebylo jinak.
V 54. minutě využil bleskově přesilovou hru Jakub Gremmel a vypadalo to na napínavý závěr. Soupeř si však závěr pohlídal a ke konci utkání upravoval Chovan na konečných 7:4.