Muži odehráli proti Vysokému Mýtu ofenzivní utkání, ve kterém po celý zápas dotahovali náskok soupeře. Duel, věnovaný nadcházejícímu MS žen ve florbale, měl výbornou diváckou kulisu a nakonec dospěl až do prodloužení, kde rozhodli hosté.



Muže v neděli čekalo utkání s týmem FbC Plzeň. Mužům se nedělní utkání přílíš nepovedlo a po prohře 5:11 se vrací s prázdnou.
Muži vstoupili do utkání lépe, když se v osmé minutě po přihrávce Gregra prosadil Dominik Král. Bohužel poté přišlo děsivých 8 minut, po kterých muži prohrávali již 1:4.
Stejně jako do té první, tak do druhé třetiny vstoupili muži lépe, než jejich soupeř. Ve 24. minutě se trefil nejlepší střelec Pavel Zbořil a přidal tak svoji 16. branku v sezóně. Ve 35. minutě i přes druhou branku Pavla Zbořila prohrávali muži 3:7.
Domácí Plzeň pokračovala v nastoleném trendu a po dominanci ve třetí třetině si došla pro pohodové vítězství 11:5. Muži se tak z daleké cesty vrací bez bodu.