FbC PlzeňAligators
11:5(4:1,3:2,4:2)
ne 6. 11. 2022 17:30 @ MSH Plzeň III (Lokomotiva III), 1. liga mužů, 12. kolo

MUŽI SE Z PLZNĚ VRACÍ S PRÁZDNOU

Muže v neděli čekalo utkání s týmem FbC Plzeň. Mužům se nedělní utkání přílíš nepovedlo a po prohře 5:11 se vrací s prázdnou.

Muži vstoupili do utkání lépe, když se v osmé minutě po přihrávce Gregra prosadil Dominik Král. Bohužel poté přišlo děsivých 8 minut, po kterých muži prohrávali již 1:4.

Stejně jako do té první, tak do druhé třetiny vstoupili muži lépe, než jejich soupeř. Ve 24. minutě se trefil nejlepší střelec Pavel Zbořil a přidal tak svoji 16. branku v sezóně. Ve 35. minutě i přes druhou branku Pavla Zbořila prohrávali muži 3:7.

Domácí Plzeň pokračovala v nastoleném trendu a po dominanci ve třetí třetině si došla pro pohodové vítězství 11:5. Muži se tak z daleké cesty vrací bez bodu.