37_20221221_150201.png
449_20240401_234349.jpg

MUŽI SESTOUPILI DO DIVIZE

Mužský tým bude po dlouhých letech nastupovat v Divizi, protože se přes velké úsilí nepodařilo zvládnout boj o záchranu a tým sestoupil. Komentář k náročné sezoně poskytl Jakub Gremmel, který do sezóny vstupovat v pozici sportovního manažera a v průběhu sezóny se posunul na pozici člena realizačního týmu.

Komentář Jakuba Gremmela k sezóně A-týmu mužů:

Našemu A-týmu sezóna skončila, bohužel sestupem do divize. Samozřejmě, že nás to všechny mrzí. Věřím, že všichni do toho dali maximum, a není jediný člen týmu, který by o to nebojoval. Nejprve bych chtěl poděkovat všem hráčům a trenérům za jejich přístup. Nikdo to nezabalil a makalo se až do konce.

Odpovědnost za složení týmu a klíčová strategická rozhodnutí nesu já jako sportovní manažer A-týmu, a proto je logické, že v této roli nepokračuji pro další sezonu. To platí i pro trenérskou roli. Samozřejmě musíme najít adekvátní náhradu. Co se týče trenérského týmu, tak si musíme interně vyhodnotit, ale změny tam také nastanou.

Hráčský kádr chceme udržet a nabídnout jim adekvátní podmínky pro divizi. Je to náročná soutěž, a tým musí mít velkou kvalitu, aby mohl v klidu hrát.

Je potřeba udělat pomyslnou tečku za úspěchy generace hráčů, která tým vytáhla až do národní ligy, potažmo do 1. ligy. A začít stavět nové generace a lídry, kteří si najdou svoji cestu.

Já osobně musím říci, že jsme s Ali šáhli na strop možností v rámci financí a aktuálního sportovního prostředí. Náš plán ale zůstává stejný: práce s mládeží a stavba nového domova.

V nejbližší době oznámíme nové složení trenérského týmu.