MUŽI SI NEPŘIPSALI ŽÁDNÝ BOD

Muže čekal náročný program v podobě dvou utkání ve třech dnech. Ve Znojmě ztratili dobře rozehrané utkání. Následně doma nestačili na rozjetý Chomutov. Z náročného programu tak nevytěžili ani bod.

První utkání muži rozehráli lépe než soupeř. Ve druhé minutě se prosadil Mikuláš Svoboda po přihrávce Klimeše. V sedmé minutě se prosadil nejproduktivnější hráč Lukáš Gregr a bylo to 2:0. Soupeř poté zabral a po brankách Přibila, Blažka a Maška otočili skóre na 2:3. Muži dokončili gólové hody první třetiny dalšimi třemi brankami a vzali si vedení zpět na svoji stranu. Prosadili se Zouhar, Zbořil a druhou branku vstřelil Mikuláš Svoboda. Bohužel nadějně rozjeté utkání muži ztratili, když ve zbylé dvě třetiny prohráli poměrem 5:1. Znojmu podlehli celkově 6:8.

O dva dny později je na domácí půdě čekal reparát v podobě týmu z Chomutova. První utkání proti Chomutovu muži ovládli poměrem 8:6. Soupeř tak přijel velmi motivovaný.
I do druhého utkání muži vstoupili lépe
, když se v čase 5:00 prosadila obvyklá dvojice Pavel Zbořil a asistující Lukáš Gregr. Soupeři se podařilo rychle srovnat brankou z hole Tomáše Novotného v čase 6:40. Soupeř poté ukázal, že si přijel pro vítězství a prakticky muže k ničemu nepustil. Do konce druhé třetiny na tabuli svítilo skóre 1:6. Na začátku třetí třetiny dal mužům naději svoji druhou brankou Pavel Zbořil, když snížil na 2:6. Soupeř však snahu ihned odvrátil dvěma brankami Petra Lince v rozmezí dvou minut.
V 50. minutě upravoval na konečných 3:8 Dominik Král.