AligatorsPANTHERS OTROKOVICE
4:2
st 19. 10. 2022 19:00 @ SH Křenovice, Pohár Českého florbalu, 5

MUŽI V POHÁRU POSTUPUJÍ DÁLE

Muži se v rámci 5. kola poháru Českého florbalu střetli na domácí půdě se superligovými Panthers Otrokovice. Po koncentrovaném výkonem si se soupeřem poradili 4:2.

Muži se v rámci 5. kola poháru Českého florbalu střetli na domácí půdě se superligovými Panthers Otrokovice.

Začátek pohárového utkání se nesl v duchu opatrnosti. Naši muži vsadili na důslednou obranu. A vyplatilo se. Soupeř sice většinu času kombinoval, ale k nebezpěčné střele či šanci se nedostal. První třetina nám gól nepřinesla.

Ve 26. minutě se k několika střelám dostal Tomáš Jedlička, tu poslední od levého mantinelu nekompromisně zakončil na bližší tyč a muži šli do vedení. Po čtyřech minutách se muži dostali do vedení 2:0, když se opět prosadil Tomáš Jedlička. Tentokrát těžil z napadání Matyáše Zouhara, následně se mu míček šťastně odrazil k brance. Soupeř se však rychle vzpamatoval a již za 46 sekund snížil na 2:1.
Naši muži si vzali 2 brankové vedení rychle zpět, když ve 32. minutě Pavel Zbořil zopakoval svoji střelu, kterou vyslal v minulém utkání. A opět propálil vše, co mu stálo v cestě a překonal gólmana hostí.
Na konci třetiny se soupeři podařilo snížit na 3:2 po smolném zlomení hole našeho obránce.

Během počátku třetí třetiny se soupeř dostal k několika nebezpečným střelám, avšak fantastický výkon Michala Prokeše nám stále zajišťoval 1 brankové vedení. Po kvalitní práci v obraně se v 53. minutě dostal ke střele od pravého mantinelu dostal Antonín Šmerák a perfektní střelou nad nohu překonal gólmana Steigra po 4. Při závěrečném tlaku hostů muže skvělými zákroky podržel Michal Prokeš a po právu se stal hráčem utkání.

V dalším kole poháru muže čeká prvoligový soupeř FBC Letka.

Aligators - PANTHERS OTROKOVICE 4:2
branky:
26. Tomáš Jedlička, 30. Tomáš Jedlička, 32. Pavel Zbořil, 53. Antonín Šmerák - 30. František Vykopal, 39. Pavel Jurčík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Prokeš 20 - Miroslav Steiger 17; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:0;