AligatorsLetka
4:8(0:1,2:2,2:5)
so 24. 9. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 4. kolo

MUŽI VE 4. KOLE PROHRÁLI S LETKOU

Ve 4. kole 1. ligy odehráli zápas muži Aligators Klobouky s FBC Letka Toman Finance Group. Zápas nedopadl padl podle představ, když si soupeř odváží 3 body za vítězství 8:4.

Aligators Klobouky - FBC Letka Toman Finance Group 4:8

V první třetině se diváci moc branek nedočkali. Jedinou branku vstřelil hostující hráč v 9. minutě. Ve hře bylo totiž na obou stranách mnoho nepřesností.

První branku domácí týmu vstřelil ve 23. minutě po krásné střele Adam Klimeš, nahrál Matyáš Zouhar. V 26. minutě se dostal tým do vedení Mikuláš Svoboda, po přihrávce prvního střelce Klimeše. Druhá polovina třetiny se nám již nepodařila. Nejprve v polovině utkání srovnal na 2:2 Jan Voláček střelou od mantinelu, kterou do proti pohybu svého brankáře tečoval Viktor Kejík a v závěru třetiny Dominik Hubl, střelou od matinelu, otočil vedení nazpět k hostům.

Třetí třetina začala obrovským tlakem hostů, který využili ve 44. minutě navýšením vedení na 4:2. Ve 7. minutě 3. třetiny byl stav střel 8:1 pro Letku. V 8. minutě vyslal domácí Jakub Gremmel střelu na zadní tyč, kterou vrátil Aligators do hry. Následovala bohužel pro domácí desetiminutovka hostů, když je jim podařilo vsítit 3 branky. Domácí snižil na 4:7 až v 58. minutě při hře bez brankáře po střele Viktora Kejíka, kterému asistoval vedoucí muž kanadského bodování Lukáš Gregr. V čase 59:56 uzavřel výsledek utkání hostující Jiří Šincl.

branky: 23. Adam Klimeš, 26. Mikuláš Svoboda, 48. Jakub Gremmel, 59. Viktor Kejík - 9. Daniel Filip, 30. Jan Vojáček, 38. Dominik Hubl, 44. Jan Hranický, 49. Radim Kahánek, 55. Michal Hložanka, 58. Jan Vojáček, 60. Jiří Šincl; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Prokeš 20 - Tomáš Petr 23; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:5;