AligatorsFBC Přerov
2:6(0:1,1:3,1:2)
so 16. 9. 2023 18:00 @ SH Křenovice, Národní liga, 2. kolo

MUŽI ZAVÁHALI S PŘEROVEM

Mužům se nepodařilo navázat na úspěšný vstup do sezóny a ve druhém domácím utkání, tentokrát proti Přerovu, se jim nepodařilo zvítězit. Po vyrovnané první třetině podlehli soupeři 2:6.

Začátek utkání byl velice opatrný, jak kdyby ani jeden z týmu nechtěl udělat chybu. Tento stav vydržel až do desaté minuty, kdy se utkání přiostřilo a začalo se hrát ve vysokém tempu. Soupeř měl ze hry více, ale bezbrankový stav držel při životě, skvěle chytající, Vojtěch Dvořák. Na akci z 19. minuty první třetiny byl však krátký. Graclík našel jednoduchou přihrávkou, na mantinelu volného, Matyáše Zbránka, který svojí přesnou střelou pod horní tyč otevřel gólový účet utkání.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté a svůj výkon velmi rychle podpořili brankou. V 19. vteřině druhé třetině propasíroval míček za Dvořákova záda Michal Bělaška a bylo to 0:2. Velmi povedený večer prožil teprve 16 letý Matyáš Zbránek, který ve 24. minutě zvyšoval na 0:3. Jeho branka byla poté označena jako vítězná. I když to s muži nevypadalo dobře, tak nový impuls vystřelil od mantinelu Mikuláš Svoboda, když snižoval na 1:3. Poté přišel krátký útlum, alespoň co se branek týče, protože fyzické hry bylo na hřišti vidět stále dost. Bohužel, závěr třetiny patřil opět hostům. Adam Zoubek vrátil Přerovu 3 brankové vedení.

V 50. minutě profitoval z krásné kombinace hostí Michal Hrabica, který po přihrávce Šamořila měl práci jednoduchou a z brankoviště se nemýlil. Stejně hráč, jen o pět minut později podrthl výkon Přerova a přesnou ranou přidal 6. branku večera. Mužům se podařilo jen upravit konečné skóre na 2:6, když se ve zmatku před brankou nejlépe zorientoval Jan Černovický a doklepl míček do sítě.

Aligators Klobouky - FBC Přerov 2:6
branky
: 28. Mikuláš Svoboda, 56. Jan Černovický - 19. Matyáš Zbránek, 21. Michal Bělaška, 24. Matyáš Zbránek, 37. Adam Zoubek, 50. Michal Hrabica, 55. Michal Hrabica; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák 22 - Michael Hruška 17; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:2