AligatorsTroopers
6:8(3:1,2:2,1:5)
so 15. 10. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 8. kolo

MUŽI ZTRATILI NADĚJNÉ VEDENÍ S TROOPERS

Muži se v rámci 8. kola utkali se známým soupeřem TROOPERS. V polovině utkání by mnozí čekali, že domácí vyjdou ze souboje jako vítězové. 3 brankový rozdíl však muži ve třetí třetině prohospodařili a ze souboje neberou ani bod.

Muži se v rámci 8. kola utkali se známým soupeřem TROOPERS.

Skóre otevřel v 11. minutě Antonín Šmerák, který po přihravce Lukáše Grega zpoza branky trefil poloodkrytou bránu. Soupeř sice po dvou minutách vyrovnal, pak však přišla skvělá pasáž našich mužů, ve které se dostali až do vedení 4:1. Když ve 34. minutě naši stále drželi vedení o 3 branky, leckdo by čekal, že si již dokráčí pro tři body. Jiří Knotek byl však proti tomu a 9 sekund po obrdžené brance zavelel k obratu, který řídil hattrickem. Když se k němu jednou brankou přidali spoluhráči Jiří Koutný a Daniel Minich, tak rázem na tabuli svítilo skóre 5:7.

V 54. minutě využila přesilovou hru domácí dvojice, střelec Šmerák a asistující Gregr. Bohužel hostům opět za 9 sekund vrátil 2 brankový náskok Jiří Koutný.

Aligators Klobouky - TROOPERS 6:8
branky:
11. Antonín Šmerák, 20. Pavel Zbořil, 20. Viktor Kejík, 22. Lukáš Gregr, 34. Lukáš Gregr, 55. Antonín Šmerák - 13. Tomáš Pavla, 28. Jiří Knotek, 34. Jiří Knotek, 44. Daniel Minich, 46. Jiří Koutný, 50. Jiří Knotek, 53. Jiří Knotek, 55. Jiří Koutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Michal Prokeš 14 - Jan Chrást 14; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:5.