Start98Aligators
1:5(0:1,1:1,0:3)
so 11. 3. 2023 17:00 @ SH Jižní Město, 1. liga mužů, 3. kolo

MUŽI ZVÍTĚZILI V JIŽNÍM MĚSTĚ

V sobotu muži vycestovali do Prahy, do sportovní haly Jižní město, za 3. utkáním play-down série proti Start98. Muži podali velmi koncentrovaný a přesvědčivý výkon a zaslouženě zvítězili 5:1 a připsali si tak první bod v sérii.

Utkání začalo velmi opatrně. Oba týmy se nepouštěly do větších šancí. Bezbrankový stav platil až do 9. minuty, kdy Tomáš Líznar přihrál Viktoru Kejíkovi a ten překvapivou střelou z první otevřel gólový účet utkání. Přihrávající Tomáš Líznar se zhostil role střelce v počátku 2. třetiny, kdy využil přihrávku Tomáše Jedličky a z nelichotivého úhlu nachytal brankáře domácích, Karla Perglera.

Domácí se vrátili do utkání v čase 33:22, kdy snižoval Otakar Prášek. Utkání se od branky domácích uklidnilo, tedy co se branek týče. Jinak si fanoušci přišli na své.

Muži definitivně potvrdili své vítezství třemi brankami v rozmezí 139 vteřin. Postupně se trefil Pavel Zbořil, Matyáš Zouhar a na závěr Tomáš Líznar. Pro Tomáše Líznara se jednalo o 2. branku a celkově 3. bod v utkání. Tomáš také touto brankou překonal metu 250 ligových branek. Gratulujeme!

Mužům se tedy podařilo snížit stav série na 1:2. Srovnat stav série se muži budou snažit již tuto sobotu od 18 hodin na domácí půdě v Křenovicích.