AligatorsKanonýři
4:3(0:0,2:1,2:2)
pá 28. 10. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga mužů, 10. kolo

MUŽI ZVLÁDLI TUHOU BITVU S KANONÝRY

Muži v pátek hostili svateční utkání proti Kanonýrům z Kladna. Těžká a vyrovnaná bitva po celých 60 minut byla krásnou podívanou se šťastným koncem, když soupeře přetlačili 4:3.

Svateční utkání mužů se ze začátku neslo v duchu opatrnosti. První třetina přinesla jen jedno vyloučení, pár šancí, ale branku žádnou. V polovině utkání se soupeři dostali do vedení zásluhou Vojtěcha Nováka. Soupeři drželi balónek většinu času pod kontrolou, ale i přes to se mužům podařilo prosadit do konce 2. třetiny, a to dokonce dvakrát. Ve 38. minutě se prosadil po perfektní přihrávce Lorence, Pavel Zbořil. O dvě minuty později připravil Ondřej Lorenc další gólovou radost, tentokrát pro Dominika Krále a muži vedli.

Ve 46. minutě se prosadil Tomáš Jedlička a bylo to o dvě branky. Soupeř však neřekl poslední slovo a v 51. minutě se podařilo srovnat, když se po pěkné kombinaci trefil Tomáš Chroust. Naštěstí se mužům podařilo rychle reagovat a v 52. minutě svojí druhou brankou v zápase Pavel Zbořil upravoval na konečných 4:2.