SlovanAligators
6:5 sam. náj.(1:1,1:2,3:2)
ne 25. 2. 2024 14:00 @ MSH Havířov, Národní liga, 1. kolo

NÁM SE LETOS V HAVÍŘOVĚ DAŘÍ, TAKŽE NA TO CHCEME NAVÁZAT, ŘÍKÁ TRENÉR JAKUB GREMMEL PŘED PLAY-DOWN

V neděli ve 14 hodin odstartuje boj mužů o záchranu v Národní lize. V sérii na 4 vítězná utkání budou hrát proti TJ Slovan Havířov. Náš tým vstupuje do série s navrátilci do sestavy a dobrou formou z posledních zápasů.

Vzájemné zápasy v základní části jsou 1:1. První utkání v Havířově se hrálo vyrovnané. Domácí Slovan srovnal v 59:38 na 4:4 a náš tým rozhodl v prodloužení brankou Romana Chovana. Domácí zápas se nám vůbec nepodařil a zaslouženě jsme utrpěli debakl 3:9 po velmi špatném výkonu ve 3. třetině.

Komentář trenéra Jakuba Gremmela:

"Sezóna pro oba týmy dopadla tak, jak ani tým nechtěl a nečekal. Máme mírnou výhodu, že jsme s účastí v play-down již pár týdnů počítali, načež soupeř bojoval do posledního kola. Hráči jsou snad připravení, vše se rozhodne na hřišti.

Nám se letos v Havířově daří, takže na to chceme navázat. Soupeř nám dal facku doma, z čehož je potřeba si vzít ponaučení a být lépe připravení. Očekávám dlouhou a tvrdou sérii, ve které to ani jeden tým nevzdá za žádného stavu a bude bojovat o přežití do konce.

Máme dobrý tým a vypadá to, že budeme kompletní i s hráči po zranění. Všechno se bude řídit hřištěm a aktuálními rozhodnutími hráčů, kteří budou hrát. Celý realizační tým dělá vše pro to, aby měli nejlepší servis a přípravu na Slovan. V bojích o udržení bohužel nejsme nováčky. Letošní tým je velmi mladý, někteří hráči odehráli první sezónu v mužích. Pro ně to bude zkouška ohněm, ale věřím, že příchozí hráči se u nás hodně posunuli. Se Slovanem to bude velmi vyrovnané minimálně v nasazení a věřím, že se bude nás držet štěstí v koncovce. Těšíme se na první zápas do Havířova. Držte nám všichni palce, bude to bitva."