AligatorsFLORBAL CHODOV
1:10(0:4, 0:6, 1:0;)
čt 25. 8. 2022 18:00 @ SH Křenovice, Pohár Českého florbalu, 3. kolo

POSLEDNÍ UTKÁNÍ POHÁRU PROTI FLORBAL CHODOV SE NEPOVEDLO

Muži zakončili Vrcholovou část Poháru Českého florbalu, když v Křenovicích přivítali Superligový tým FLORBAL CHODOV. Pražský tým na hřišti dominoval a zaslouženě si odvezl všechny 3 body.

Aligators - FLORBAL CHODOV 1:10 (0:4, 0:6, 1:0)

Náš tým do zápasu vstoupil vůbec dobře. Od úvodního buly byla obrana pod obrovským tlakem, který vyústil 2 branky na pomezi 6. a 7. minuty. Pražským tým s tlakem nestával, avšak brankář Prokeš držel naděje. Totální výpadek v posledních vteřinám úvodní třetiny zkazil ještě výsledkově dobrou třetinu, avšak herně příšernou. V čase 19:45 nejprve na 3:0 zvyšoval Marek Matoušek a 6 vteřin později využil nekoncetrovanosti Mikuláš Komárek, kdy uzavřel první třetinu na stavu 4:0 s počkem 19 střel na naši branku.

Druhou část jsme začali 2 vyloučeními, které soupeř nekompromisně využil. Naše hra se totálně rozpadla a v čase 26:26, po 8 obdržené brankce došlo k výměně brankářů, když místo Michala Prokeše nastoupil Patrik Rychlý. Necelá stovka diváků viděla v čase 29:18 hrozivé skóre 0:10. Náš tým se konečně ve druhé polovině utkání dostával do brankových příležitostí, které ale bohužel nevyužil. Po druhé třetině se šlo do kabin za stavu 0:10

V poslední části se hra malinko vyrovnala a čestnou branku našeho týmu vstřelil v 52. minutě Tomáš Popovský za asistence Antonína Šmeráka. Do konce zápasu jsme viděli ještě 1 vyloučení na obou stranách, avšak ani přesilové hry nevedli ke změně výsledku zápasu.

V tabulce jsme skončili bez bodového zisku na 4. místě, avšak hráči získali mnoho zkušeností do nováčkovské 1. ligové sezóny.

branky: 52. Tomáš Popovský - 6. Lukáš Kafka, 7. Martin Skřivánek, 20. Marek Matoušek, 20. Mikuláš Komárek, 23. Michal Podhráský, 25. Tom Ondrušek, 26. Michal Podhráský, 27. Antonín Votava, 28. Šimon Šmajda, 30. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Michal Prokeš 20, Patrik Rychlý 10 - Karel Hodík 15, Josef Šedivý 5; po třetinách: 0:4, 0:6, 1:0;