Start98Aligators
11:5(3:0,1:1,7:4)
st 28. 9. 2022 14:00 @ Jedenáctka VS, 1. liga mužů, 5. kolo

PRAŽSKÝ FAT PIPE START98 BYL NAD SÍLY MUŽŮ ALIGATORS

Ani druhé letošní venkovní utkání v hlavním městě Praze, nepřineslo bodový zisk do tabulky 1. ligy mužů. Náš tým Aligators Klobouky prohrál na půdě FAT PIPE Start98 11:5.

FAT PIPE Start98 - Aligators Klobouky 11:5 (3:0, 1:1, 7:4)

V úvodní třetině diváky viděli jen 7 střel na branku v poměru 5:2 pro domácí, avšak z toho skončily 3 za zády brankáře Aligators Patrika Rychlého.

Druhou třetinu jsme začali vítězným úvodním vhazováním a ve 23. minutě i první vstřelenou brankou. Skákavá střela Matyáše Zouhara po přihrávce Lukáše Gregra, skončila v brance. Domácí tým se dokázal prosadit ve 29. minutě, když v početní nevýhodě využil naší chyby Jiří Lebeda a vrátil rozdíl branek na 3. O chvíli později bylo nařízeno trestné střílení pro domácí Start, avšak nedali.

Třetí třetina začala brankou hostů. Následně i náš tým vstřelil branku v oslabení, když se prosadil Adam Klimeš za asistence Dominika Krále. Náš tým se snažil dotahovat, avšak další branku opět dali domácí. Následovala série vyloučení v domácích řadách, které náš tým trestal. Nejprve Tomáš Líznar po asistenci Lukáše Gregra a následně kapitán Pavel Zbořil po nahrávce Jakuba Gremmela. Stav utkání byl na 6:4 a domácí si vzali oddechový čas. V 54. minutě domácí Start98 navýšil opět vedení na 7:4. Náš tým následně hrál vabank, čehož soupeř využil dalšími 4 brankami. V poslední minutě už jen korigoval stav Dominik Král po nahrávce Adama Klimeše na 11:5

branky: 7. Jiří Lebeda, 8. Martin Fenik, 19. Viktor Chaloupka, 29. Jiří Lebeda, 43. Viktor Chaloupka, 48. Tomáš Matoulek, 54. Otakar Prášek, 55. Tomáš Matoulek, 56. Martin Fenik, 57. Otakar Prášek, 58. Adam Pospíchal - 23. Matyáš Zouhar, 45. Adam Klimeš, 49. Tomáš Líznar, 50. Pavel Zbořil, 60. Dominik Král; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Karel Hodík 16 - Patrik Rychlý 17;