Související zápas

Aligators
BulldogsAligators
2:6(1:0,0:2,1:4)
ne 30. 4. 2023 9:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala), 2. liga dorostenců - skupina 6, 1. kolo
9_1628167720.png
228_20230424_072939.jpg

SHRUTÍ SEZÓNY DOROSTENCŮ PŘED FINAL FOUR

A-tým dorostenců pronikl umístěním na 4. příčce po základní části do Final Four, které se odehraje již tuto neděli ve STAREZ Aréně Vodova. V rámci semifinále se utkají s týmem Bulldogs Brno Orange.

Náš dorostenecký A-tým zakončil 2. ligu dorostenců na čtvrtém místě a tím pádem ho čeká Final Four! Se ziskem 50 bodů jsme nestačili akorát Gepardům, Očovu a Bulldogs Brno Orange.
Co se týče statistik, tak jsme jako druhý tým nastříleli nejvíce gólů a jako druhý tým jsme dostali nejméně gólů. Když to od sebe odečteme a porovnáme s ostatními týmy, tak jsme byli nejlepším týmem v hodnocení plus mínus! Pokud bychom pokračovali v pozitivních statistikách, tak jsme společně s Gepardy měli druhou nejúspěšnější přesilovku. Abychom však nebyli jen v těch pozitivních statistikách, tak jedno nelichotivé prvenství máme také. Se 110 trestnými minutami jsme se o parník stali nejvylučovanějším týmem soutěže.

Pokud na chvíli zabrousíme do individuálních statistik, tak nám v tabulkách vévodí 2 jména. Nejvytěžovanějším gólmanem se stal Zdenda Korec, který se také stal brankářem s nejmenším průměrem obdržených branek na zápas. Kanadskému bodování vévodí Šimon Grega, který se zároveň stal 5. nejproduktivnějším hráčem a 2. nejlepším nahrávačem celé soutěže.

Není to však jen o Zdendovi a Šimonovi. Je to o jednom týmu, který za celou tu dobu prošel světlými a tmavými chvilkami, vypořádal se s nimi a teď nás čeká nejdůležitější část sezóny, do které půjdeme stoprocentně připraveni!

- trenér Tomáš Linhart

Přijďte dorostence podpořit v neděli do STAREZ Arény Vodova, kde od 9:00 vyzvou domácí Bulldogs Brno Orange.