AligatorsHattrick
4:7(1:1,1:3,2:3)
so 17. 12. 2022 17:00 @ SH TEZA Hodonín, 1. liga mužů, 19. kolo

VÁNOČNÍ SPECIÁL MUŽŮM BODY POD STROMEČEK NENADĚLIL

V sobotu se odehrál zápas 1. ligy mužů, ve kterém se v rámci Vánočního speciálu v Hodoníně utkal Aligators Klobouky s FBŠ Hummel Hattrick Brno. Vítěství soupeře z Brna vidělo 101 diváků.

Aligators Klobouky - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7 (1:1, 1:3, 2:3)

V úvody utkání si oba týmy vytvořili několik šancí, které neproměnili. První branku diváci viděli v 10. minutě, když domácí Mikuláš Svoboda proměnil nařízené trestné střílení. Hosté z Brna si během následujících minut vytvořili hodně brankových příležitostí, ale brankář Prokeš předváděl krásné zákroky. Hostům se podařilo vyrovnat na konci 19. minuty, když se přesnou střelou nad rameno prosadil David Sládeček.

Úvod 2. třetiny nabídl 2 rychlé branky. Nejprve se hosté dostali do vedení po střele Tadeáš Gryce a následně se po křižné přihrávce Pavla Zbořile prosadil Ondřej Lorenc. Zápas se začal "lámat" ve polovině utkání, když hosté z Brna během necelé minuty vstřelili 2 branky a dostali se do vedení 4:2. I nadále měli soupeři převahu, ale nedařilo se jim navýšit skóre.

V úvodu poslední části viděli diváci opět rychlé 2 branky. Nejprve po nedůrazu domácích obrany navýšit hostující Jan Lacina, avšak následně předvedl fanstastickou branku domácí Mikuláš Svoboda, který vybojoval míček za vlastní brankou a projel celé hřiště. V 50. minutě snižil na 4:5 po chybě soupeře z Brna Pavel Zbořil a bylo zaděláno na drama. Hosté si vzali oddechový čas, aby se zkoncentrovali na zbytek utkání. V 53. minutě hráli Aligators Klobouky přesilovku, avšak pro srovnání ji neuvyžili. Po jejiím konci si vybojovali svou šanci na hru v převaze i hosté, kteří ji z hole Reného Slézaka využili a navýšili vedení na 6:4. V 59. minutě rozhodl o konečném vítězství 7:4 Tomáš Brom, který poslal míček po prázdné branky při hře domácích bez brankáře.

branky: 10. Mikuláš Svoboda, 23. Ondřej Lorenc, 44. Mikuláš Svoboda, 50. Pavel Zbořil - 19. David Sládeček, 22. Tadeáš Gryc, 29. Jaroslav David, 30. David Sládeček, 42. Jan Lacina, 57. René Slezák, 59. Tomáš Brom; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Michal Prokeš 21 - Ondřej Kolajta 13