Související zápasy

ŽENÁM SE SEVOROMORAVSKÝ VÍKEND NEPOVEDL

O víkendu odehráli ženy Aligators Šitbořice náročná utkání. V sobotu se utkali s týmem z Havířova a v neděli je čekal nebezpečný Třinec. Bohužel žádné body neodvezly.

Torpedo Havířov - Aligators Šitbořice 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)

První třetina se našemu týmu brankově vůbec nepovedla. Šance byly, ale hosté vstřelili 2 branky a ujali se vedení. Hned v úvodu druhé části se podařilo snížit po brance Terezy Lengálové za asistence Jany Kubalíkové. Domácí Havířov 3 brankami navýšil svoje vedení na 5:1. V 37. minutě se podařilo Aligátorkám snížil po tečované střele Veroniky Martincové. Před koncem se ještě nařízeného trestného střílení ujala Iva Váňová, ale nepřoměnila a do šaten se šlo za stavu 5:2 pro domácí.

Ve 43. minutě Havířov střelil 6 branku a utkaní měl nadále pod kontrolou. Poslední branka utkání padla v čase 59:38, když při hře bez brankáře se prosadilo podruhé v utkání Veronika Martincová po nahrávce Terezy Lengálové.

branky: 10. Lucie Kadlecová, 14. Natali Kalábová, 23. Natali Kalábová, 29. Niki Kalábová, 33. Lucie Kadlecová, 44. Sabrina Moravcová - 22. Tereza Lengálová, 37. Veronika Martincová, 60. Veronika Martincová; rozhodčí: Adam Kiovský - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 19 - Barbora Sadílková 18;

Komentář trenéra Zdeňka Dolíhala k utkání:
"Mrzí nás první třetina. V té jsme byli vyloženě lepší týmem, měli jsme více ze hry, ale bohužel jsem to nedokázali zužitkovat. Obecně nás opět trápilo zakončení a chyby v předbrankovém prostoru, které se soupeři podařily využít. Pozitivním prvkem pro nás může být pěkný přechod do powerplay, zakončený brankou. Holkám moc děkuji za zápal a sílu, kterou do zápasu daly. Teď to hodíme za hlavu a zítra nás čeká úplně jiný zápas. Gratuluji soupeři."

FBC Intevo Třinec - Aligators Šitbořice 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)

Úvodní třetina se našemu týmu nepovedla stejně jako v sobotním utkání v Havířově. Soupeř měl jasnou střeleckou převahu 10:4, kterou podpořil 3 vstřelenými brankami.

Náš tým si ve druhé třetině vytvořil několik šancí, avšak z brankek se mohli radovat opět jen domácí fanoušky. A radovali se 3 krát stejně jako v úvodní části. Stav po 2. třetinách 6:0.

Od úvodního vhazování se náš tým tlačil do útoku, aby ještě mohl zkorigovat výsledek, avšak ve 48. minutě se opět radovali hosté a stav utkání navýšili na 7:0. První a jedinou branku utkání našeho týmu Aligators Šitbořice vstřelila v 51. minutě Gabriela Hamplová po asistenci Veroniky Martincové.

branky: 1. Veronika Třinecká, 3. Adéla Šibrová, 17. Kateřina Macigová, 27. Sabina Zoubková, 27. Kateřina Macigová, 40. Sabina Zoubková, 48. Sabina Zoubková - 51. Gabriela Hamplová; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 17 - Barbora Sadílková 29