Světlá n/SAligators
2:3 po prodl.(1:0,1:0,0:2)
ne 3. 3. 2024 17:00 @ SH Světlá nad Sázavou, 1. liga žen, 2. kolo

ŽENÁM VEDENÍ 3:0 NA VÍTĚZSTVÍ VE SVĚTLÉ NESTAČILO

V sobotu se náš tým žen představil v půdě Sklo Bohemia Světlá n/S. V rámci 23. kola 1. ligy žen se očekával vyrovnaný zápas sousedů v tabulce. Náš tým se rychle ujal vedení, avšak nakonec soupeř otočil vývoj a zvítězil 10:7.

Úvod byl pro náš tým jak z říše snů. Ve 3. minutě otevřela skóre Martiny Horákové, která dostala přihrávku z poza branky od Petra Ondráčková. V čase 3:44 navýšila Tamara Pevná vedení o 2 branky. A když v 8. minutě jsme šanci a zvýšili na 3:0 brankou Petry Ondráčkové, tak to vypadalo na klidnou cestu za vítězství. V 10. minutě však domácí point maker Šárka Kudlová zavelena k obratu. V 11. minutě domácí 2 brankami srovnali a v čase 16:26 3. bodem Kudlová za asistenci otočila Světlá vývoj na 4:3.

„Druhá třetina byla pravdepodobně klíčová, kdy jsme nedokázali prakticky nic a soupeř se nám vzdálil.”
Zdeněk Dolíhal, trenér žen Aligators Šitbořice

Ve druhé třetině viděli diváci 3 branky. V úvodu vyrovnala na 4:4 Petra Ondráčková, která se probojovala přes 3 hráčky. Asistovala Karolína Kohoutková. Druhá polovina třetiny se však ženám nepodařila a domácí tým se 2 brankami dostala do vedení.

Do třetí třetiny šel náš tým s cílem rychle vstřelit branku a snížit. Opak byl pravdou. V čase 49:58 ovšem soupeř navýšil již na 8:4. Náš tým to nevzdal. V rozmezí 15 vteřin na pomezí 51. minuty nám tým zavelel k vyrovnání. Prosadily se Petra Ondráčková a Martina Horáková a stav byl rychle 8:6. V 55. minutě bylo v našem týmu ještě veseleji. Čtvrtkou branku vstřelila Petra Ondráčková, která zužitkovala velký tlak našeho týmu. Náš tlak nadále gradoval, ale domácí Světlá 2 brankami potvrdily vítězství 10:7.

Sklo Bohemia Světlá n/S - Aligators Šitbořice 10:7
branky
: 10. Šárka Kudlová, 11. Nikola Doležalová, 11. Viktorie Váňová, 17. Veronika Beránková, 36. Marie Bartošková, 38. Klára Chmelová, 45. Veronika Beránková, 50. Karolína Urbanová, 58. Karolína Urbanová, 60. Viktorie Váňová - 3. Martina Horáková, 4. Tamara Pevná, 8. Petra Ondráčková, 24. Petra Ondráčková, 51. Petra Ondráčková, 52. Martina Horáková, 55. Petra Ondráčková; rozhodčí: Miloš Janda - Daniel Kršek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Tereza Bláhová 16 - Sabina Dvořáčková 17; po třetinách: 4:3, 2:1, 4:3