Související zápasy

Aligators

ŽENY NESTAČILY NA ŽIDENICE, S HATTRICKEM SI PORADILY

Ženy čekal ligový víkend na domácí půdě. V sobotu bohužel nestačili na Florbal Židenice. Víkend však ukončily úspěšně, když porazili Hattrick Brno po vyrovnané bitvě 3:2.

Od počátku sobotního utkání bylo jasné, že to bude těžké. Soupeřky byly často na míčku a neustále kombinovaly. Ženy na to byly připraveny a během první třetiny nepustily soupeřky do větších šancí.
Ve druhé třetině se naše ženy dostaly do vedení, když důrazná Tereza Lengálová doklepla míček do branky a připsala si svoji již 16. branku v této ligové sezóně.
Ženám se i ve zbytku utkání dařilo velice kvalitně bránit, bohužel několik nabídnutých příležitostí soupeřky využily a zvítězily 5:1. Pro ženy to znamenalo již 4. porážku z 5 utkání.

Nedělní zápas byl opět vyrovnaný. Po opatrné první třetině udeřily jako první soupeřky, když ve 22. dorazila volný míček do sítě Paulína Kotlářová. Na začátku 36. minuty to bylo již 0:2, když se k dorážce dostala nepokrytá Wilczek. Naštěstí se podařilo ženám snížit o 37 vteřin později a udržet se tak v utkání. Přesnou střelu nad rameno hostující brankářky vyslala Anna Hanusová.

Do třetí třetiny vlétly ženy famózním způsobem a skvěle nastolené tempo si udržely celých 20 minut. Kontinuální tlak vedl ke srovnaní, když se ve 48. minutě po nahrávce Kubalíkové ze vzduchu trefila Tereza Lengálová. V 54. minutě svým důrazem před bránou vstřelila vítěznou branku Jana Kubalíková. Ženy ve třetí třetině dominovaly, když soupeřkám povolily jen 2 střely na branku.