DačiceAligators
5:3(1:2,1:1,3:0)
so 26. 11. 2022 14:30 @ SH Dolní Cerekev, 1. liga žen, 13. kolo

ŽENY PADLY V DAČICÍCH

Ženy se představily v Dačicích v rámci prvního utkání druhé poloviny sezóny. Po nepovedené třetí třetině prohrály se soupeřkami 3:5.

Vstup do utkání se ženám příliš nepovedl. V šesté minutě nabídly soupeřkám po chybné rozehrávce velkou příležitost, kterou využily.  V 11. minutě vyslala Jana Kubalíková dlouhou přihrávkou Terezu Lengálovou, která rychlou kličkou překonala hostující brankářku. Jak přes “kopírák” byla akce o minutu později, která také skončila brankou.

Poté přišla klidná pasáž, kdy se naše ženy dostávaly do mnoha šancí, které bohužel nedokázaly využít. Z protiakce se poté ve 32. minutě podařilo soupeřkám vyrovnat.
Vedení ženám vrátila Tereza Bosáková po pohotovém zakončení zpoza branky. Vstřelila tak svoji druhou branku v našich barvách. V závěru utkání ženy i přes množství připravených šancí dovolily soupeřkám 3* skórovat. Nic na výsledku utkání nezměnila powerplay, kterou ženy hrály od 54. minuty.

Ženy nakonec podlehly soupeřkám 3:5 a ztratily důležité body.