AligatorsFBC Přerov
4:3(2:0,1:1,1:2)
so 17. 9. 2022 18:00 @ SH Křenovice, 1. liga žen, 3. kolo

ŽENY PO HATTRICKU LENGÁLOVÉ PORÁŽÍ PŘEROV 4:3

Ženy Aligators Šitbořice si ve vyrovnaném utkání proti FBC Přerov připsaly výhra 4:3. Pomohla jim k tomu výborná první třetina 2:0 a s třemi brankami domácí hráčka Tereza Lengálová, která aktuálně vede kanadského bodování soutěže.

Aligators Šitbořice - FBC Přerov 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)

Od úvodního vhazování se hrálo ve vysokém tempu. Oba týmy si připsaly několik šancí, avšak v síti skončila až ve 4. minutě střela Martiny Horákové, po asistenci Pavly Buráňové. Následně dlouho "čarovaly" brankářky. Až v čase 15:08 navýšila vedení domácích Aligators Šitbořice Tereza Lengálová, které přihrála Jana Kubalíková.

Hostující tým z Přerova se prosadil až ve druhé části po brance Gabriely Vaculové. Po polovině třetiny byla vyloučena hostující hráčka za sekání a nabídnutou přesilovku o 1 hráčku využila ke střelení své 2. branky Tereza Lengálová, které míček poslala Karolína Kohoutková. Přesilovou hru si zahrály i hráčky Přerova, ale nevyužily.

V úvodu poslední části nejprve domácí tým nevyužil přesilovou hru. V čase 44:45 došlo k vyloučení 1 hráčky na obou stranách po vzájemné potyčce, a hru 4:4 hosté využili ke snížení na 3:2. V polovině třetiny, hosté vyrovnali po krásné střele k tyčce. Brankářka Sadílková neměla šanci. Utkání se blížilo ke konci, když svou třetí brankou v utkání se prosadilo Tereza Lengálová po skvělé přihrávce od Jany Kubalíkové. Tento stav vydržel až do konce, i když domácí tým měl několik možností vstřelil branku při hraní soupeřek bez brankářky.

branky: 4. Martina Horáková, 16. Tereza Lengálová, 33. Tereza Lengálová, 54. Tereza Lengálová - 25. Gabriela Vaculová, 47. Kateřina Konopčíková, 50. Kateřina Galnorová; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 20 - Lucie Řeháková 20;