Související zápasy

Aligators
9_1628167720.png
262_20230824_154214.jpeg

ŽENY VSTOUPÍ DO NOVÉ SEZÓNY. ČEKÁ JE POHÁR ČESKÉHO FLORBALU

Ženám začíná nová sezóna. Tento víkend vyrazí A-tým žen za prvním kolem poháru do daleké Rtyně v Podkrkonoší.

Los celostátních soutěž přisoudil ženám do pohárové skupiny tyto celky: TJ Znojmo LAUFEN CZ, SK Jihlava a pořadatelský tým Orel Rtyně v Podkrkonoší. Dodatečně byl do skupiny přidán tým Prague Tigers. 

První utkání čeká ženy tuto sobotu od 13 hodin proti SK Jihlava. Druhým sobotním soupeřem bude tým TJ Znojmo, který bude v letošní sezóně svádět souboje v extralize žen. 

Nedělní program zahájí v 10:30 utkáním proti bývalému extraligovému týmu Prague Tigers. Poté vyzvou pořadatelský tým Orel Rtyně od 15 hodin. 

Preview trenéra Zdeňka Dolíhala: 
Čeká nás těžká pohárová skupina, ale to je přesně to, co potřebujeme. Pohár pro nás znamená primárně přípravu na ligovou sezónu a proti komu se nejlépe trénuje, proti těžkým soupeřům. S většinou soupeřů se dobře známe, ale přes léto týmy prochází obměnou, stejně jako ten náš, tak uvidíme, jak budou utkání vypadat. Jedinou neznámou jsou Prague Tigers. Kvalitní soupeř, o kterém z vlastní zkušenosti prakticky nic nevíme. O to lepší zkouška to pro nás bude. Letní příprava byla povedená, stejně jako soustředění. Holky přes léto zamakaly a jsou připraveny se rvát o důležitá vítězství v poháru i sezóně.