AligatorsSvětlá n/S
6:2(4:0,1:1,1:1)
st 6. 3. 2024 19:00 @ SH Křenovice, 1. liga žen, 3. kolo

ŽENY VYHRÁLY ROZHODUJÍCÍ ZÁPAS PO SKVĚLÉ PRVNÍ TŘETINĚ

Ve středu se odehrál v Křenovicích rozhodující 3. zápas úvodního kola PLAY-OFF 1. ligy žen, ve kterém ženy přivítaly Sklo Bohemia Světlá n/S. Oba předchozí zápasy skončily v základní hrací době nerozhodně, avšak tentokrát to byl jiný příběh. Náš tým si pohlídal vedení 4:0 po první třetině a došel si pro postup po výhře 6:2.

Od první minuty utkání si šel náš tým pro postup. Vysoké nasazení, velký tlak, ze kterého soupeřky byly rády, když opustily vlastní polovinu. V polovině třetiny to tam začalo padat. V 9. minutě Jana Kubalíková našla od mantinelu skvěle uvolněnou Moniku Zimolovou, která se nemýlila a střelou k pravé tyči poslala tým do vedení. O necelé 2 minuty později Jana Kubalíková z poza branky našla Denisu Wronkovou, která zakončuje do pravého horního rohu brankářky Bláhové. Za 59 vteřin Tereza Lengálová poslala pozemní střelu od poloviny hřiště a ta skončila v brance, čímž jsme se dostali do vedení 3:0. V 16. minutě bylo ještě veseleji. Brankářka Simona Pytlíková nachází rozběhnutou Sabinu Mátlovou a ta kličkou do pravé strany dává branku.

„Po vedení 4:0 jsme soupeře nechtěli pustit do větších šancí, což se povedlo.”
Zdeněk Dolíhal, trenér žen Aligators Šitbořice

V čase 28:41 Kateřina Vokálová nachází krásným lobem volnou Moniku Zimolovou a ta ze vzduchu obratně trefuje na rozdíl 5 branek. První branka hostů přišla ve 32. minutě, kdy soupeřky dokázaly využít přečíslení 3 na 2. Soupeřky měli stále větší tlak, ale naše hráčky je nepouštěly do větších šancí.

Ve 45. minutě přišla druhá branka hostujícího týmu, avšak již 3 chvilku později Monika Zimolová kompletuje hattrick krásnou sólo akcí a uzavírá výsledek na 6:2.

Aligators Šitbořice - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:2
branky: 9. Monika Zimolová, 11. Denisa Wronková, 12. Tereza Lengálová, 16. Sabina Mátlová, 29. Monika Zimolová, 48. Monika Zimolová - 32. Šárka Kudlová, 45. Veronika Císařová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Bruno Weber; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 29 - Tereza Bláhová 11; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1