Související zápasy

ŽENY Z DOMÁCÍHO VÍKENDU UKOŘISTILY 4 BODY

Ženy o víkendu odehrály dvě utkání s nováčky soutěže. Sobotní utkání proti Světlé nad Sázavou vyšlo ženám na výbornou. Z nedělního zápasu s Kutnou Horou vytěžily alespoň bod. Shrnutí víkendu včetně komentáře trenéra naleznete níže.

Do sobotního utkání vstoupily ženy sebevědomě a od samotného začátku si šly za svým. V 10. minutě otevřela skóre Kateřina Vokálová. Když se prosadila o 3 minuty později Petra Ondráčková a po 54 vteřinách Monika Zimolová, tak žen vedly již 3:0. I přes snížení soupeřek na konci 1. části, pokračovaly ženy v sebejistém herním projevu a dále navyšovaly své vedení. Skvělým výkonem si ženy zasloužily vítězství 10:3. Utkání řídila 4 body Petra Ondráčková a hattrickem Monika Zimolová.

Do nedělního utkání vstoupily lépe soupeřky z Kutné Hory, když je ve 4. minutě poslala do vedení Lucie Spěváčková. Ženy si poté připravily množství šancí. Jednu z nich využila v 15. minutě kvalitní střelou z poloviny hřiště Eliška Hroudná. Aligátorkám se podařilo vývoj skóre otočit, když na počátku 25. minuty využila přihrávky Vokálové Monika Zimolová a poslala naše ženy do vedení. Tohle vedení vydrželo ženám necelých osm minut, než se podruhé v utkání prosadila Spěváčková. Ve třetí části nabídly ženy soupeřkám nespočet protiútoků, které však zneškodnila skvělá Simona Pytlíková. V závěru utkání mohly rozhodnout Aligátorky, bohužel ani jedna z šancí neskončila brankou, a tak utkání muselo rozhodnout prodloužení. V prodloužení byly šťastnější soupeřky, když zmatku před domácí brankou využila Dubská a přisoudila bonusový bod Kutné Hoře.

Za 14 dní čeká ženy další domácí víkend proti Jihlavě a Dačicím.

Aligators Šitbořice - Sklo Bohemia Světlá n/S 10:3
branky: 10. Kateřina Vokálová, 13. Petra Ondráčková, 14. Monika Zimolová, 37. Petra Ondráčková, 39. Monika Zimolová, 49. Petra Drápalová, 50. Klára Petrovičová, 52. Kateřina Vokálová, 55. Dagmar Stránská, 60. Monika Zimolová - 17. Adéla Hartlová, 49. Marie Bartošková, 49. Andrea Doležalová; rozhodčí: Filip Havlík - Jan Duda; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 24 - Kristýna Bartošová 16; po třetinách: 3:1, 2:0, 5:2

Aligators Šitbořice - FBC Kutná Hora 2:3p
branky: 15. Eliška Hroudná, 25. Monika Zimolová - 4. Lucie Spěváčková, 33. Lucie Spěváčková, 63. Melánie Dubská; rozhodčí: Vojtěch Haleš - Matyáš Reif; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 26 - Lucie Melicharová 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0, 0:1