ALIGATORS OPEN AIR CUP 2019

38_20220708_143348.jpg

Od 15. do 16. června 2019 se na náměstí v Kloboukách u Brna odehrál florbalový turnaj Aligators Open Air Cup, který pořádal náš oddíl Aligators ve spolupráci s Městem Klobouky u Brna. Kapacita turnaje byla naplněna, když se zúčastnilo 8 ženských týmů a 16 mužských. Turnaj se hrál na 3 venkovních hřištích. Po sobotním parném dnu se v neděli přes místo konání přehnala velmi silní bouře, která narušila průběh turnaje. Nakonec se za víkend odehrálo všech plánovaných 95 zápasů a zasloužení vítězové si odvezli Pohár starosty Města Klobouky u Brna a další věcné ceny. Velké poděkování patří rozhodčím, pořadatelům a dalším lidem, kteří se na organizaci a průběhu turnaje podíleli. Děkujeme též městu Klobouky u Brna za podporu turnaje.

Odkaz na fotky z akce: Aligators Open Air 2019


Kategorie MUŽI

Přihlášených 16 týmů bylo losem rozděleno do 4 skupin. Následovala další fáze turnaje, až vykrystalizovali soupeři na zápasy o medaile. V zápase o 3. místo se střetly 2 týmy z oddílu Aligators – Krokouši ? a Éčkaři. Po vyrovnaném začátku předvedli Éčkaři výkon, na který mladí Krokouši ? nestačili a zasloužené získali 3. místo. Ve finálovém zápase se potkaly týmy FRC Mikulov a IBK Drömlag z Hodonína, který po výborném výkonu brankáře Vojtěcha Otta vyhrál.

Pořadí:
1. IBK Drömlag
2. FRC Mikulov
3. Éčkaři
Nejlepší brankář turnaje – Vojtěch Ott (IBK Drömlag)
TOP kanonýr turnaje – Patrik Jedlička (IBK Drömlag)


Kategorie ŽENY

Přihlášených 8 týmů bylo rozděleno po 2 skupin. Oproti mužskému hernímu systému, se v ženách o 3. místo hrálo ve „stříbrné“ skupině, jejíž vítěz byl automaticky bronzových týmem ženského turnaje. V posledním zápase rozhodl o zisku medaile tým Bulldogs Black. Ve finále se utkaly Lassie’s snout a Bulldogs Orange. V obou týmech nastupovaly extraligové hráčky, které všem fanouškům předvedly nádherný zápas. I když nejlepší střelkyně turnaje z Bulldogs Orange dělala, co mohla, vítezství patřilo týmu Lassie’s snout.

Pořadí:
1. Lassie’s snout
2. Bulldogs Orange
3. Bulldogs Black
Nejlepší brankářka turnaje – Ivana Starečková (Lassie’s snout)
TOP kanonýrka turnaje – Nikola Domonkosová (Bulldogs Orange)

Zpět na ALIGATORS OPEN AIR ELITE