ALIGATORS OPEN AIR CUP 2021

O uplynulém víkendu se odehrál v Brumovicích další ročník Aligators Open Air. Na 3 hřištích se v pátek dopoledne představila ZŠ Brumovice v rámci sportovního dne, odpoledne mladé naděje naší organizace Aligators a o víkendu 24 kvalitních týmů, z nichž 8 bylo v ženské kategorii a 16 v mužské.

Během turnaje se v tropických podmínkách představilo 168 aktivních hráčů, kteří vstřelili neuvěřitelných 911 branek v 95 utkáních.

Mužskou kategorii ovládl favorit turnaje #87 EKOZEM Selection, který v dramatickém finále porazil 8:4 největší překvapení turnaje El Apačos. Třetí místo si z Brumovic odváží tým Hmoždinky ve zdi, který v zápase o 3. místo porazil po samostatných nájezdech 8:7 Verbež.

Ocenění TOP KANONÝR si z Open Air odváží za 32 branek Michal Sládek z vítězného týmu #87 EKOZEM Selection. Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje získal Petr Brabáč z El Apačos.

Ženskou kategorii obhájil tým Lassie´s snout, který ve finále porazil tým Jevanečkyyyy 8:3.

Třetí místo získal tým IBK Slunečnice.

Ocenění TOP KANONÝRKA si z Open Air odváží za 17 branek Jitka Drápalová z vítězného týmu Lassie´s snout. Cenu pro nejlepšího brankářku turnaje získala Simona Pytlíková z Jevanečkyyyy.

Chtěli bychom poděkovat všem pořadatelům, partnerům, rozhodčím i hráčům, že se našeho turnaje zúčastnili.

Speciální poděkování patří SDH Brumovice, kteří nám během celého turnaje pomohli s organizací a zajišťovali pro všechny účastníky příjemné vodní osvěžení.

Odkaz na fotky z akce: Aligators Open Air 2021 - SOBOTAAligators Open Air 2021 - NEDĚLEAligators Open Air 2021 - ZÁBĚRY Z DRONU