ALIGATORS OPEN AIR SCHOOL 2022

41_20220708_151702.jpg

V tomto týdnu se uskutečnil první ročník Aligators Open Air School, který se odehrál na venkovním hřišti v areálu Základní školy Klobouky u Brna. Počasí s i námi trochu pohrávalo, ale kromě úvodní dne, se uskutečnili všechny zápasy venku. Program od středy do pátku byl určený pro školní turnaj. Bylo super, že jsme nakoupili sportovní dresy pro všechny týmy, které nám budou určitě sloužit ještě několik let.

Ve středu se uskutečnil turnaj pro děti z mateřské školky - School Mini. Všechny děti se moc snažili a zaslouženě i odvezli i medaile.

Odkaz na fotoalbum z akce: Aligators Open Air School Mini


Ve čtvrtek se odehrálo druhý turnaj určený pro žáky z 1. - 3. tříd - School Jr. K vidění bylo spousta krásných zápasů. Vítězství v turnaji si zajistila ZŠ Brumovice, která ve finále porazila ŽS Klobouky. Druhý tým ze ZŠ Brumovice ml. sestavený z 1. a 2. třídy získal medaily za 3. místo po výhře v zápase o bronz proti ZŠ Těšany.

Cenu pro nejlepšího hráče převzal Marek Vajbar z vítězného týmu a nejlepším brankářem byl Matyáš Ondrůj ze ZŠ Klobouky

Odkaz na fotoalbum z akce: Aligators Open Air School Jr.


V pátek se odehrál hlavní turnaj pro nejstarší žáky 1. stupně základní školy - School Cup. Během dne se hrál nádherný florbal, kterému dominovali individuální výkony některých hráčů. První místo si po vítězství na samostatné nájezdy odváží ZŠ Dambořice, kteří porazili do té doby velmi suverenní ZŠ Nikolčice. Třetí místo si z turnaje zaslouženě po vysokém vítězství v zápase o bronz, odváží ZŠ Moutnice.

Odkaz na fotoalbum z akce: Aligators Open Air School


Děkujeme všem učitelům, fanouškům, pořadatelém a hlavně představitelům Města Klobouky u Brna a ZŠ Klobouky u Brna, za fantastickou spolupráci na přípravě i průběhu turnaje.

Zpět na ALIGATORS OPEN AIR SCHOOL