Související zápasy

6 BODŮ PRO 6 STATEČNÝCH

6 bodů pro 6 statečných...i tak by se dal nazvat víkendový turnaj dorostenek, které k zápasům nastoupili skrze velkou marodku pouze v 6 hráčkách do pole a brankářkou. Ani nízký počet holky neodradil od dvou velmi cenných vítězství.

První turnaj dorostenek v novém roce přinesl skvělých 6 bodů do tabulky. Nejen, že získaly plný počet bodů, ale také dokázaly vyhrát v oslabeném počtu 6+1. Za což jim patří klobouk dolů.

V prvním zápase proti Židenicích holky nastoupily v plné síle a nevypadalo to, že je jich pouze šest. Do šancí se tolik nedostávaly, ale pokud ano, tak hrály pěknou kombinační hru. Židenice trpěly tím, že i když se jim naskytla příležitost střílet, tak se jim nedařilo trefovat branku. S druhou třetinou přišla z naší strany trošku zataženější hra, ale stále dostatečně aktivní na vstřelení dalších gólů. Poslední třetina už byla unavená, holky nestíhaly dostupovat a tak hráčky Židenic dostávaly více prostoru. Přesto udržely pěkné skóre 5:2.

Druhý zápas se Zlínem měl podobný start jako se Židenicemi. Holky nastoupily na hráčky Zlína a dokázaly vstřelit góly. Zlín se v zápase přizpůsobil našemu tempu a našim holkám už stačilo se stáhnout do obrany a hrát na brejky. Se skórem 1:5 si z Brna přivezly 6 bodů.