Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
220_20230329_111102.jpg

BÉČKO PORAZILO LÍDRA TABULKY!

V neděli 26.3. se náš "B" tým dorostenců vypravil do nedalekých Pohořelic, aby se utkal s prvním a druhým týmem tabulky 3. ligy dorostenců.

V prvním zápase jsme narazili na dosud neporažené Kozly z Kroměříže. Důsledná obrana obou týmů znamenala nerozhodné skóre po první třetině. Bohužel po pár vteřinách úvodního hvizdu druhé třetiny se prosadil soupeř a my museli dotahovat. Za necelou minutu se z dorážky prosadil Metoděj Sedláček a za další dvě nás poslal, svojí hezkou střelou k tyči, do vedení Milan Hrubý. O chvíli později jsme se prosadili potřetí, kdy po hezké kombinaci skóroval Vojtěch Buchta. Brankostroj se na chvíli zastavil a na řadě byla Kroměříž. Po špatně postavené zdi se prosadil Daniel Bolf a bylo to zase o jeden gól. Do 3. třetiny jsme opět vstoupili aktivně, kdy náš náskok navýšil Filip Sedláček. Do konce zápasu se už nic moc nestalo, Kroměříž měla jen krátký tlak a my se mohli radovat z výhry nad týmem, který v letošní sezóně ještě neprohrál.

Na druhý zápas muselo pár hráčů a trenérů odjet na Áčko, díky čemuž se tým ještě více semkl. Čekal ho totiž velice houževnatý soupeř z Rosic. Šli jsme hned na začátku zápasu do vedení, avšak soupeř dokázal do konce první třetiny vyrovnat. Po 25 vteřinách druhé třetiny opět za náš tým úřadoval Milan Hrubý. To však bylo od nás ve druhé třetině téměř vše. Matyáš Dufek držel, co mohl, avšak Rosice třemi góly otočily vývoj utkání na svoji stranu. Před koncem druhé třetiny se podařilo Filipu Sedláčkovi snížit a my mohli formovat útok na třetí třetinu. 5 minut před koncem jsme šli dokonce opět do vedení, avšak soupeř dokázal srovnat. Následovala nájezdová loterie, ve které nakonec uspěly Rosice.

trenér Tomáš Linhart

Komentář trenéra dorostenců:
Oba dva zápasy jsme neskutečně odmakali a hráli nejlépe za celou sezónu. 4 body a hlavně skalp lídra je pro nás velmi cenný, jen škoda, že jsme nedotáhli i druhý zápas do vítězného konce. To nás však poučí a posílí do posledního turnaje, který odehrajeme v Hustopečích nad Bečvou 29. dubna.