37_20221221_150201.png
475_20240520_085640.jpg

DOMÁCÍ UTKÁNÍ PŘÍPRAVEK PROTI DRNHOLCI

V neděli dopoledne jsme v Brumovicích hostili mužstva z Drnholce.

Komentář trenéra starší přípravky Jaroslava Ondry:

"Starší přípravka se v neděli dopoledne potkala na hřišti v Brumovicích, aby poměřila své síly s dětmi z Drnholce. K vidění bylo zajímavé utkání, ve kterém se objevovaly hezké akce na obou stranách. Naše děti vstoupily do utkání aktivně a dokázaly si vytvořit jak územní, tak brankovou převahu. Celá první polovina utkání přinesla hezký a vyrovnaný fotbal z obou stran. Ve druhé části utkání jsme bohužel v několika situacích nezvládli uhlídat nejlepší hráče soupeře a ti nám dali 4 slepené branky, což výrazně ovlivnilo konečné skóre. Celkově jsme ale udělali velký pokrok ve spolupráci dvojic a občas se objevila i cílená spolupráce tří hráčů, což nám dělá radost. Současně se již v minimu objevovaly odkopy míče, kdy ze strachu něco vymyslet, odevzdáme míč zadarmo. Dále tak naplňujeme jedny z našich největších hodnot, což je aktivita a odvaha.
Děti můžeme jednoznačně pochválit za úsilí, které vložily do hry a věříme, že na zlepšený výkon dokážeme navázat v dalším utkání ve Velkých Nemčicích.
"

Komentář trenéra mladší přípravky Jaroslava Trubáka:

"Zápas nabídl útočný fotbal z obou stran. Střídali se úseky, kdy jsme byli pod tlakem a kdy naopak my zatlačili soupeře. Tentokrát jsme byli efektivní při zakončení a nastříleli několik gólů. Musíme ještě více zapracovat na rychlejším přístupu k hráčům soupeře při jejich přechodu do útoku. Jinak můžeme být dnes spokojeni, bojovali jsme až do konce a na zakončení je také vidět zlepšení."