Související zápasy

DOMINANTNÍ VÝKON DOROSTENCŮM PŘINESL 6 BODŮ

Dorostence čekal turnaj na domácí půdě v Křenovicích a bylo vidět, že domácí prostředí jim vyhovuje. Jak TROOPERS, tak Gullivers nedostali v zápase šanci a dorostenci si tak z víkendu odnaší plný počet bodů.

První utkání dorostenci sehráli s týmem TROOPERS. Vstup do utkání byl klidnější, když první branka padla v 7. minutě. Postaral se o ni Adam Zouhar a dorostenci šli do vedení. V desaté minutě na něj navázal Vojtěch Buchta a po 1. třetině to bylo 2:0. Druhou třetinu řídil dvěma brankami Marek Lokaj, když ho podpořil Jan Jeřábek, bylo to již 5:0. Ve třetí třetině by každý čekal, že se utkání jen dohraje, ale dorostenci si chtěli zlepšit náladu. Soupeři nastříleli dalších 7 branek a připsali si vítězství 12:2. Hattrick si připsal Marek Lokaj.

Ve druhém utkání dorostenci potvrdili dominantní výkon proti TROOPERS a do vedení šli již ve 2. minutě zásluhou Vojtěcha Buchty. Do osmé minuty to bylo již o 4 branky. Tempo utkání se ze strany našich dorostenců stupňovalo neboť v obou dalších třetinách vstřelili po 7 brankách a soupeř tak neměl jedinou šanci. Ve druhém utkání si hattrick připsal Martin Sigmund. Nesmíme však zapomenout na Marka Lokaje, který si připsal dokonce 6 branek a má tak velkou zásluhu na tomto vítězství.