Související zápasy

DOROSTENCI “A” VEZOU Z BRNA 6 BODŮ

Brněnský turnaj na VUT se našim dorostencům velmi povedl. Předvedli dva dominantní výkony a po zásluze si odváží celých 6 bodů.

Dorostence čekala utkání s Draky z Kyjova a s TROOPERS. Obě utkání dorostencům vyšla na výbornou. Proti Dragons šli do vedení v šesté minutě z hole Marka Lokaje. Výkon dorostenců byl po celý zápas stabilní. Přidávali branky a soupeře nepouštěli do šancí. Celkově utkání ovládli poměrem 8:2. Hattrickem a jednou asistencí přispěl k vítězství Šimon Grega. Dvěma brankami Kryštof Drápal.

Do druhého utkání měl lepší vstup soupeř. Dominik Kučera poslal TROOPERS do vedení v páté minutě. V deváté minutě srovnal Marek Lokaj a během dalších 8 minut přidali kluci dalších 5 branek a bylo to tedy 6:1. Po následující brance TROOPERS přišla další smršť mladých Aligátorů. Počet branek se zastavil na čísle 10. Dorostenci tedy ovládli i druhé utkání, tentokrát 10:2. Neuvěřitelných 6 bodů si v utkání připsal Vojta Fasora (3+3).