Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
158_20230117_093209.jpg

DOROSTENCI “B” DOMA ZA PLNÝ POČET BODŮ

Dorostenci “B” odehráli v neděli domácí turnaj v Křenovicích. Po těsné výhře nad Rosicemi následovalo drtivé vítězství nad Val. Meziříčím.

Dorostenci po dvou náročných utkáních minulý víkend, odehráli další dvě tento víkend na domácí půdě v Křenovicích. O důležité body bojovali s týmy Florbal Kuřim a Florbal Rosice.

S prvním zmíněným týmem odehráli ve výsledku vyrovnané utkání. Do vedení šli naši dorostenci již v 6. minutě, když se prosadil Dominik Tesař. V úvodu druhé třetiny navýšil skóre Matěj Stavělík. Bohužel, pak následovala pasáž, kde dorostenci nepřetavili svůj tlak v další branky. Soupeři se na počátku třetí třetiny podařilo snížit a vypadalo to, že to bude ještě zajímavé. Naštěstí dorostenci už nepřipustil žádné problémy a došli si pro těsné vítězství 2:1.

Dorostenci do druhého utkání vlétli s velkou bojovností, avšak se jim nepodařilo z toho vytěžit branku, a tak šel do vedení soupeř v 8. minutě. Jak kdyby byla obdržená branka odrazovým můstkem pro naše dorostence, protože od té doby nastala na hřišti dominance ze strany našich kluků. Skóre na tabuli se zastavilo až na hodnotách 11:2.
Zápas řídili dva 4-bodový hráči, Dominik Tesař (2+2) a Matěj Stavělík (1+3). 10 hráčů si připsali alespoň 1 bod.

Komentář trenéra dorostenců Lukáše Růžičky:
Během prvních dvou víkendů jsme museli odehrát 4 zápasy ve 3. dorostenecké lize. Lehce nahuštěný program, ale z hlediska bodových zisků jsme si s tím dokázali poradit téměř na výbornou. Z celkových 12ti bodů jsme ukořistili 9. Dnešní turnaj byl takovým odrazovým můstkem, kam bychom se chtěli s béčkem dostat za tento půlrok. Když bych zhodnotil první zápas, tak jsme ho spíš ubojovali, ale nevedlo se nám tolik kombinace a hlavně jsme nebyli ve střelbě tak nebezpeční, jako soupeř. Naopak druhý zápas byl podle našich představ. Nasazení, pohyb, kontrola hry, střelba, proměníňování šancí. V tuto chvíli se nacházíme na 3. místě tabulky, ale se dvěma zápasy k dobru a lepšími vzájemnými výsledky oproti druhým Rosicím. Za dva týdny pro dalších 6 bodů a děkuju všem za bojovný výkon.