Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
89_20221023_101654.jpg

DOROSTENCI "B" PŘIPISUJÍ 6 BODŮ

Dorostenci v sobotu odehráli 2 utkání V Hustopečích nad Bečvou. Po výhře nad Slušovicemi i Slavkovem si připisují 6 bodů do tabulky.

V prvním utkání se dorostenci utkali s týmem FBC Slavkov a vstup do utkání se jim velice povedl. Již po 63 vteřinách vedli 2:0. Ve 4. minutě se prosadil Jakub Koudelka a bylo to 3:0. Soupeř se pak zvedl dvěma brankami se dostali zpět do utkání. Naši dorostenci však řekli razantní "ne" a od 17. minuty začali dominovat. Když na tabuli svítil čas 29:07, skóre bylo již 8:2. Ke konci utkání již jen upravoval výsledek Tomáš Sušil za Slavkov na konečných 8:3. Hattrickem utkání řídil Vojtěch Buchta.

Vstup do druhého utkání proti Slušovicím se dorostencům opět povedl. Po 16 vteřinách šli do vedení zásluhou Filipa Sedláčka. Narozdíl od prvního utkání, soupeř nezaspal a dokázal v 6. minutě srovnat. Oba týmy se poté střídaly ve střílení branek až do stavu 3:3. V 17. minutě šel dokonce soupeř do vedení, když si smolný vlastní gól vstřelil Attila Szabó. Dorostenci to však nezabalili a dvěma brankami v rozmezí 164 vteřin otočili skóre na konečných 5:4. Obě branky vstřelil Jakub Koudelka.

Komentář trenéra dorostenců Lukáše Růžičky:
Kluci přijeli na turnaj s jasným cílem. Výhra v obou utkáních, 6 bodů do tabulky a spousta bodů do kanady. Dvě ze tří variant se dosti povedly. V prvním utkání jsme měli raketový nástup a po pár minutách jsme měli 3 vstřelené branky, což nám paradoxně uškodilo a soupeři jsme darovali dvě branky. Vážnost situace však zvítězila a kluci se již chyb nedopouštěli a velký brankový rozdíl mluví za vše. Druhé utkání jsme tak říkajíc ostřelovali soupeře, ale míčky končily nejčastěji na síti za hřištěm. Díky tomu se soupeř držet a houževnatým výkonem nás výsledkově trápil. Nakonec však síla týmu převládla a radovali jsme se z nejtěsnější výhry. Děkuju všem za bojovnost.