Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
147_20230109_095650.jpeg

DOROSTENCI "B" SE UTKALI S TOP TÝMY LIGY

Dorostenci odehrál ligový turnaj v Kuřimi. Čekala je utkání s 1. a 2. celkem soutěže. Obě utkání byla vvelmi vyrovnaná a dorostencům se podařilo vytěžit 3 body.

V prvním utkání se dorostenci utkali s celkem Florbal Rosice. I když utkání podle skóre vypadalo vyrovnaně (4:6), dorostenci svého soupeře nepustili většinu herní doby do vedení. Soupeř sice udeřil jako první, ale dorostenci dvěma rychlými brankami Matěje Stavělíka šli do vedení.
Od toho momentu si již dorost vedení nenechal vzít a došel si pro 3 body. Hattrickem se blískl Matěj Stavělík.

Ve druhém utkání byl vyzyvatelem aktuálně první a prakticky bezchybný tým Kozel Kroměříž. Dominik Tesař poslal na konci druhé minuty dorostence do vedení. Bohužel poté zaúřadoval Daniel Bolf a soupeř se ujal vedení. V polovině utkání vrátil Dominik Tesař naději dorostencům, když se mu po nahrávce Petra Kučery podařilo srovnat.
Vypadalo to, že se dorostencům podaří prvnímu celku sebrat body, avšak konec patřil soupeři. Dvěma brankami si zajistil tři body a dorostenci tak vyšli z duelu naprázdno.

Komentář trenéra Tomáše Linharta:
V sobotu 7. ledna jsme se v Kuřimi utkali s prvními dvěma celky tabulky. První zápas s Rosicemi byl velmi fyzicky a rychlostně náročný, avšak kluci si s tím poradili velmi dobře. Na balónku jsme trávili více času než soupeř a naše proměňování nabídnutých šancí nás dovedlo k vítězství.
Druhý zápas byl vyrovnaný tak půlku zápasu, na klucích bylo vidět, že mají utavené nohy z prvního zápasu a bylo to znát. Kluci bojovali až do konce, výsledkově to však nevyšlo. Máme se však od čeho odpíchnout a příští týden nás čeká domácí turnaj v Křenovicích, tak přijďte podpořit!