Související zápasy

Aligators
37_20221221_150201.png
68_20221008_210935.jpg

DOROSTENCI "B" ZAHÁJILI SEZÓNU 1 BODEM

Záložní tým dorostenců svůj první turnaj odehrál ve Slušovicích. S Kuřimí prohráli 1:4. S Valašským Meziříčím uhráli 1 bod za prohru na nájezdy.

Tým, který byl složen nově až před touto sezónou zahájil v sobotu svou ligovou sezónu. Dorostence "B" čekal turnaj ve Slušovicích. Jejich soupeři byly týmy Florbal Kuřim a FBK Valašské meziříčí.

V zápase s prvním zmíněným šli dorostenci do vedení po 6 minutách, soupeř však zvládl za dvě minuty odpovědět dvěma brankami. Později soupeř odskočil o další dvě branky, což dalo konečný výsledek 1:4.

Zápas s Valašským Meziříčím byl velmi vyrovnaný již od začátku. Naši dorostenci šli do vedení jako první. Soupeř však odpověděl dvakrát. Oba týmy se pak střídaly ve vstřelování branek až do konečného stavu 3:3 po základní hrací době. Rozhodnout musela až trestná střílení, ve kterých byl jediným úspěšným střelcem Kryštof Zelénka z týmu soupeře. Dorostenci tak berou 1 bod za prohru na nájezdy.

Komentář trenéra dorostenců Lukáše Růžičky:
První turnaj dorosteneckého týmu ve 3. Lize dorostenců dopadl výsledkově slaběji, přesto jej hodnotíme pozitivně. Mnoho personálních změn a tým doplněný z poloviny o starší žáky měl v obou utkáních mnoho šancí, pohybu i chyb, ale nakonec si vybojoval pouze 1 bod za remízu po základní hrací době, kdy na nájezdy byl úspěšnější soupeř. Menší problém nám dělalo užší hřiště, kterou bylo i na délku o 6 metrů kratší, ale na to se nelze vymlouvat a musíme být více kvalitní do zakončení. Děkuji všem za účast i nasazení a další utkání budou již s plným bodovým ziskem.